Rekolekcje adwentowe 2018.



 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w modlitewnym zamyśleniu na temat:  Życie w Duchu Świętym.

Poszukamy odpowiedzi na pytania: Czym są dary Ducha Świętego, jakie może być ich praktyczne wykorzystanie.

Rekolekcjonistą jest Ojciec Tomasz Grabowski, dominikanin, prezes wydawnictwa ‚W drodze’.

Rozpoczniemy w sobotę 15 grudnia o godz. 18 Hymnem do Ducha Świętego i Eucharystią.

Porządek Mszy świętych w niedzielę 16 grudnia : 7, 9, 10.15, 11.30, 13, 18.

W kolejne dni rekolekcji : poniedziałek, wtorek i środę ( 17 – 19 grudnia ) spotykamy się o godz. 6.30, 10, 16, 18, 20.

Wizyta duszpasterska AD 2018/2019



 

3 grudnia 2018r. poniedziałek                     od 17.00 ul. Picassa 3, 5, 7, 9, 11, 13

4 grudnia 2018r. wtorek                                od 17.00 ul. Światowida 47, 47A, 49, 49A                       od 18.30 ul. Światowida 47B, 49B

5 grudnia 2018r. środa                                 od 17.00 ul. Picassa 1; ul. Van Gogha 3, 3A, 7, 9B         od 18.00 ul. Van Gogha 3B

6 grudnia 2018r. czwartek                            od 17.00 ul. Van Gogha 11 (2 księży); ul. Wittiga 2,4,5

7 grudnia 2018r. piątek                                  od 17.00 ul. Świętosławskiego 4 (3 księży); ul. Van Gogha 9

8 grudnia 2018r. sobota                                od 10.00 Zabudowa jednorodzinna: ul. Jagmina, ul. Kaflowa ul. Modlińska, ul. Pałuków,

oraz ul. Kaflowa 12; Osiedle Kolonia Leśna: ul. Milenijna 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E; Modlińska 199A, 201A

od 12.00 Zabudowa jednorodzinna: ul. Ceramiczna, ul. Leliwitów, ul. Milenijna

10 grudnia 2018r. poniedziałek                     od 17.00 ul. Wittiga 1, 3 (2 księży), 6

11 grudnia 2018r. wtorek                                od 17.00 ul. Wittiga 7, 9 (2 księży)

12 grudnia 2018r. środa                                  od 17.00 ul. Milenijna 41, 41A, 45, 45A;     od 18.30 ul. Milenijna 43, od 19.00 ul. Milenijna 45B

13 grudnia 2018r. czwartek                            od 17.00 ul. Milienijna 51 (3 księży)

14 grudnia 2018r. piątek                                  od 17.00 ul. Milenijna 45C, 45D, 45E, 45F

15 grudnia 2018r. sobota                                od 10.00 ul. Ceramiczna 5 (2 księży); Osiedle Szmaragdowe: ul. Ceramiczna 5B, 5C, 5D

20 grudnia 2018r. czwartek                            od 17.00 ul. Ceramiczna 37 (2 księży), 37A, 37B

2 stycznia 2019r. środa                                   od 17.00 ul. Ceramiczna 5A, 7, 9

3 stycznia 2019r. czwartek                             od 17.00 ul. Ceramiczna 29A, 31, 33

4 stycznia 2019r. piątek                                   od 17.00 ul. Ceramiczna 29 (2 księży)

5 stycznia 2019r. sobota                                 od 10.00 ul. Ceramiczna 20 (3 księży)

7 stycznia 2019r. poniedziałek                       od 17.00 ul. Ceramiczna 18 A, B, C(duże),     od 18.30 ul. Ceramiczna 18 c (małe)

8 stycznia 2019r. wtorek  od                           od 17.00 ul. Ceramiczna 18 D, E

9 stycznia 2019r. środa                                   od 17.00 ul. Ceramiczna 18 F, G

10 stycznia 2019r. czwartek                           od 17.00 ul. Myśliborska 98B (3 księży)

11 stycznia 2019r. piątek                                 od 17.00 ul. Myśliborska 98 E (3 księży)

12 stycznia 2019r. sobota                               od 10.00 ul. Botewa 4 A-H (4 księży)

14 stycznia 2019r. poniedziałek                     od 17.00 ul. Myśliborska 85, 85A, 98          od 19.30 ul. Myśliborska 85B, 85C

15 stycznia 2019r. wtorek                               od 17.00 ul. Myśliborska 87 (3 księży), 91

16 stycznia 2019r. środa                                 od 17.00 ul. Myśliborska 93, 93A, 93C, 97;     od 19.00 ul. Myśliborska 93D

17 stycznia 2019r. czwartek                           od 17.00. ul. Atutowa 13 (3 księży); ul. Myśliborska 95

18 stycznia 2019r. piątek                                 od 17.00 ul. Botewa 10 (2 księży), 10A (2 księży)

19 stycznia 2019r. sobota                                od 10.00 ul. Antalla 6, 7, 8 (2 księży)

21 stycznia 2019r. poniedziałek                     od 17.00 ul. Antalla 2 (2 księży), 4 (2 księży), 9

22 stycznia 2019r. wtorek                               od 17.00 ul. Antalla 11; ul. Atutowa 9 (2 księży), 11

23 stycznia 2019r. środa                                 od 17.00 ul. Atutowa 5, 7; ul. Gębicka 2, 4

24 stycznia 2019r. czwartek                           od 17.00 ul. Atutowa 1, 3; ul. Porajów 5; ul. Szczęśliwa 2

25 stycznia 2019r. piątek                                 od 17.00 ul. Nagodziców 6, 14, 18;     od 18.00 ul. Nagodziców 8, 16; od 19.30 ul. Nagodziców 10, 12

26 stycznia 2019r. sobota                               od 10.00 ul. Porajów 4, 6, 8, 14

28 stycznia 2019r. poniedziałek                     od 17.00 ul. Nagodziców 2 (2 księży), 4 (2 księży)

29 stycznia 2019r. wtorek                               od 17.00 ul. Nagodziców 3 (3 księży)

30 stycznia 2019r. środa                                 od 17.00 ul. Śreniawitów 3 (3 księży)

31 stycznia 2019r. czwartek                           od 17.00 ul. Śreniawitów 1 (2 księży), 2 (2księży)

1 lutego 2019r. piątek                                    od 17.00 ul. Śreniawitów 7 (2 księży)

2 lutego 2019r. sobota                                   od 10.00 ul. Śreniawitów 4, 5, 6, 8;      od 11.30 ul. Śreniawitów 10, 12

4 lutego 2019r. poniedziałek                        od 17.00 ul. Kamińskiego 6, 6A, 8, 10, 12

5 lutego 2019r. wtorek                                     od 17.00 ul. Kamińskiego 14, 18, 20 (2 księży) ;      od 18.30 ul. Kamińskiego 16

6 lutego 2019r. środa                                     od 17.00 ul. Kamińskiego 2, 4, 4A, 20A

7 lutego 2019r. czwartek                               od 17.00 ul. Kamińskiego 22, 22A; ul. Ćmielowska 15, 15A

8 lutego 2019r. piątek                                    od 17.00 ul. Erazma z Zakroczymia 7, 9, 13; ul. Myśliborska 115

9 lutego 2019r. sobota                                  od 10.00 ul. Erazma z Zakroczymia 8, 10 (2 księży), 12 (2 księży)

11 lutego 2019r. poniedziałek                        od 17.00 ul. Erazma z Zakroczymia 1, 3, 5, 6

12 lutego 2019r. wtorek                                  od 17.00 ul. Erazma z Zakroczymia 2 (2 księży), 4 (2 księży)

 

13 lutego 2019r. środa                                    17.00-21.00 Wizyty indywidualne (umówione)

14 lutego 2019r. czwartek                               17.00-21.00 Wizyty indywidualne (umówione)

15 lutego 2019r. piątek                                    17.00-21.00 Wizyty indywidualne (umówione)

Wizyty indywidualne można umawiać w zakrystii bądź kancelarii od 10 lutego 2019r. na terminy od 13-15 lutego 2019r.

Chrześcijańskie Forum Przedsiębiorczości.



Podjęta została inicjatywa budowania jedności wśród chrześcijańskich przedsiębiorców tworzona na bazie Polskiej Akademii Biznesu – Chrześcijańskich Klubów Biznesu i Chrześcijańskiego Forum Przedsiębiorczości.
Osoba kontaktowa: Piotr Oleksiak <piotr.oleksiak@wiarawbiznesie.pl> , tel. 608 05 74 84. Koordynator działań.

Zapraszamy na spotkanie – typu śniadanie biznesowe, 18.XII. o charakterze opłatkowym, jeśli okoliczności pozwolą, to z udziałem biskupa lub specjalnie delegowanego księdza, które pragniemy, żeby było prawdziwym zaczynem dla budowania jedności chrześcijańskich przedsiębiorców.
Termin: wtorek 18.XII. o godz. 10:30 w restauracji Jagiellońska, przy ul.Kłopotowskiego 33, naprzeciwko kina Praha.

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.



Harmonogram Spotkań Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy

Organizowanych przez wspólnotę EFFATHA

w par. p.w. N.M.P. Matki Pięknej Miłości w Warszawie-Tarchominie

  1. Myśliborska 100

w terminie 2.10.2018 – 11.12.2018.

Rekolekcje prowadzić będą księża naszej diecezji.

Rozpoczęcie spotkań Mszą o 18.00 w kościele. Spotkanie Rekolekcyjne (modlitwa, spotkania w grupach dzielenia, katecheza-konferencja) w Kaplicy Domu Parafialnego o 18.45 czytaj więcej »

Strona 1 z 712345...Ostatnia »