okazja do spowiedzi we czwartki….



Dzisiejsza Niedziela Palmowa Męki Pańskiej rozpoczyna Wielki Tydzień. Czas najważniejszych wydarzeń w całym roku liturgicznym, gdy przeżywamy tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa. W czasie każdej Mszy Świętej obrzęd błogosławieństwa palm. Członkowie Kół Żywego Różańca rozprowadzają palmy przy wejściu do kościoła. Zachęcamy do nabywania palm właśnie u nich. Dochód będzie przeznaczony na inwestycje w naszej parafii.

W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na wsparcie materialne dla dzieł misyjnych – AD Gentes.
Od dzisiejszej niedzieli w naszym kościele są do nabycia świece wielkanocne. W ten sposób wspieramy dzieła prowadzone przez Caritas. Jednocześnie Caritas naszej Diecezji zachęca wiernych do przekazywania 1,5% podatku na cele statutowe. W zeznaniu podatkowym wpisujemy Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej nr KRS: 0000223182. A w polu cel szczegółowy wpisujemy: Caritas, ul. Myśliborska 100, Warszawa.