OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23.06.2024. 1. W dniu dzisiejszym przypada 19 rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji bpa Romualda Kamińskiego. Naszego Ordynariusza polecamy modlitwie wszystkich diecezjan.
 2. W miniony wtorek zostały wręczone dekrety kierujące kapłanów do pracy duszpasterskiej. Decyzją biskupa Ordynariusza ks. Bartłomiej Szwarc po trzyletnim pobycie w naszej parafii, za co mu serdecznie dziękujemy, został skierowany do parafii św. Apostołów Jana i Pawła. Natomiast do naszej parafii został skierowany ks. Jakub Sędek. Zmiany nastąpią w sierpniu.
 3. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – uroczystość Narodzenie św. Jana Chrzciciela; w piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; w sobotę – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
 4. We wtorek zapraszamy na mszę świętą o godz. 12.00 w intencji małżeństw pragnących potomstwa, kobiet w stanie błogosławionym i rodziców z małymi dziećmi.
 5. Zapraszamy w miesiącu czerwcu na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 6. W sobotę taca na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 7. Przed nami wakacje. Zachęcamy, aby rodzice i dzieci skorzystali z sakramentu pokuty i dbali o obecności na niedzielnej Mszy Świętej i o stan łaski uświęcającej w czasie wakacyjnego odpoczynku. Wszystkim, którzy rozpoczynają czas urlopu życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku.
 8. Kancelaria parafialna czynna jest od wtorku do piątku w godz. 16.00-17.30.
 9. Zwracamy się do z prośbą do parafian o pomoc w stworzeniu internetowego Archiwum Parafii NMP Matki Pięknej Miłości. Jeżeli dysponujecie zdjęciami lub innymi archiwalnymi materiałami z lat 80 i 90 mogącymi wzbogacić naszą pamięć i wiedzę o początkach istnienia parafii (np. drewniana kaplica, budowa nowej świątyni, uroczystości), prosimy o kontakt. Skany zdjęć można przesyłać mailem na adres parafia@pieknamilosc.waw.pl lub dostarczyć bezpośrednio do zakrystii lub kancelarii.
 10. W naszej kaplicy trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do podjęcia się zobowiązania do regularnej adoracji. Kartki na zobowiązania wyłożone są w kaplicy i na stolikach z prasą.
 11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.