Ogłoszenia duszpasterskie 02.06.2024. 1. W dniu dzisiejszym w związku z obchodzonym Dniem Dziękczynienia, po każdej mszy świętej prowadzona jest zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.
 2. O godz. 16.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele.
 3. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy; w środę – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika; w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 4. Podziękowanie dla wszystkich uczestniczących tak licznie w procesji w dniu Bożego Ciała ulicami naszej parafii. Szczególne podziękowanie
  dla wszystkich, którzy złożyli ofiarę pieniężną na dekorację,
  dla wspólnot zaangażowanych w budowę ołtarzy,
  dla p. Waldemara Kaima,
  dla mężczyzn którzy pomagali w transporcie dekoracji,
  dla p. Leszka i p. Marcina za zdjęcia oraz p. Grzegorzowi za film;
  dla asysty procesyjnej męskiej i żeńskiej,
  chóru z panem organistą,
  p. kościelnego,
  Ceremoniarzy, lektorów, ministrantów,
  bielanek z p. Małgorzatą Warzocha,
  dla wszystkich, którzy przynieśli kwiaty do sypania przez bielanki
  oraz dla osób, które udekorowały okna na trasie procesji.
  Bóg zapłać za świadectwo wiary i zaangażowania.
 5. Zapraszamy w miesiącu czerwcu na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 18.00. Do czwartku włącznie w ramach nabożeństwa czerwcowego procesja eucharystyczna wewnątrz kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała obrzęd błogosławieństwa wianków.
 6. W najbliższą środę w naszym kościele o godz. 19.00 rozpocznie się modlitwa uwielbienia prowadzona przez wspólnotę Odnowa w Duchu Świętym.
 7. Od 5 czerwca rozpoczyna się Nowenna w intencji kapłanów i sióstr zakonnych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Bliższe informacje na naszej stronie internetowej.
 8. W najbliższy piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź podczas każdej mszy świętej i od godz. 17.00. Małżonkowie z Ruchu Duchowości Małżeńskiej Ekip Noter-Dame zapraszają małżeństwa z naszej parafii w tym dniu w godz. 19.00-21.00, na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. Na ławkach wyłożone będą rozważania pomocne przy wspólnej modlitwie, które można zabrać ze sobą do domu. Serdecznie zapraszamy. W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 9. Zwracamy się do z prośbą do parafian o pomoc w stworzeniu internetowego Archiwum Parafii NMP Matki Pięknej Miłości. Jeżeli dysponujecie zdjęciami lub innymi archiwalnymi materiałami z lat 80 i 90 mogącymi wzbogacić naszą pamięć i wiedzę o początkach istnienia parafii (np. drewniana kaplica, budowa nowej świątyni, uroczystości), prosimy o kontakt. Skany zdjęć można przesyłać mailem na adres parafia@pieknamilosc.waw.pl lub dostarczyć bezpośrednio do zakrystii lub kancelarii.
 10. W naszej kaplicy trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do podjęcia się zobowiązania do regularnej adoracji. Kartki na zobowiązania wyłożone są w kaplicy i na stolikach z prasą.
 11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.