Ogłoszenia duszpasterskie 12.05.2024. 1. Podziękowanie dla wszystkich ofiarodawców, którzy złożyli dziś na tacę ofiarę na inwestycje parafialne. Dziękujemy również wszystkim wpłacającym swój dar na konto parafialne.
 2. W dniu dzisiejszym o godz. 16.00 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Pawła. Obecność kandydatów na spotkaniu jest obowiązkowa.
 3. W liturgii w najbliższym tygodniu: we wtorek – święto św. Macieja, Apostoła; w środę – uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
 4. Od piątku 10 maja modlimy się Nowenną przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy obchodzili w przyszłą niedzielę.
 5. Na nabożeństwa majowe zapraszamy każdego dnia miesiąca po Mszy Świętej o godz. 18.00. W dniu jutrzejszym zapraszamy wszystkich na godz. 19.00 aby rozpocząć tegoroczne Nabożeństwa Fatimskie. Będziemy się na nich modlić zgodnie z objawieniami Matki Bożej o nawrócenia w rodzinach i w parafii.
 6. W najbliższy wtorek nabożeństwo majowe wyjątkowo będzie odprawione o godz. 17.30. O godz. 18.00 przybędzie do naszej parafii ks. biskup Ordynariusz Romuald Kamiński, aby w czasie Mszy Świętej dziękować za 20 lat obecności wśród nas wspólnoty Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i prosić o dalsze błogosławieństwo dla nich i ich rodzin. Na tej Mszy Świętej kilkanaście osób z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Po zakończeniu uroczystości modlitwy w kaplicy św. Michała Archanioła o uzdrowienie i uwolnienie od złego.
 7. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 i 12.00 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr. 355 im. Jana Wedla przystąpią do I Komunii Świętej. Natomiast o godz. 20.00 Msza Święta w wigilię Zesłania Ducha Świętego.
 8. Do zielonej skrzynki pomiędzy ławkami możemy składać ofiarę na dekorację i kwity do ołtarzy na Boże Ciało.
 9. 1 czerwca z naszej parafii wyruszy pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Chętni mogą się zapisać w zakrystii.
 10. Peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów w diecezji warszawsko-praskiej będzie odbywała się w dniach od 11 do 18 maja. Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu. Spotkanie przy relikwiach dla naszego dekanatu będzie możliwe 16 i 17 maja w parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie. Szczegółowy program na internetowej stronie parafii i w Wiadomościach Parafialnych.
 11. Zwracamy się do z prośbą do parafian o pomoc w stworzeniu internetowego Archiwum Parafii NMP Matki Pięknej Miłości. Jeżeli dysponujecie zdjęciami lub innymi archiwalnymi materiałami z lat 80 i 90 mogącymi wzbogacić naszą pamięć i wiedzę o początkach istnienia parafii (np. drewniana kaplica, budowa nowej świątyni, uroczystości), prosimy o kontakt. Skany zdjęć można przesyłać mailem na adres parafia@pieknamilosc.waw.pl lub dostarczyć bezpośrednio do zakrystii lub kancelarii. Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia na parafialnej stronie internetowej filmu z konsekracji naszego kościoła.
 12. W naszej kaplicy trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do podjęcia się zobowiązania do regularnej adoracji. Kartki na zobowiązania wyłożone są w kaplicy i na stolikach z prasą.
 13. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.