Ogłoszenia duszpasterskie 10.03.2024. 1. W dniu dzisiejszym taca inwestycyjna.
 2. Również dziś, 10 marca, zapraszamy wszystkich na koncert w naszym kościele, który odbędzie się po Mszy Świętej o godz. 18.00. Wystąpi Marcin Wargocki, który zabierze nas w krainę łagodności. Utwory z najnowszego albumu opisują, opowiadają i podpowiadają jak można iść w obecności Mistrza przez dzisiejszy świat.
 3. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie od zła za wstawiennictwem św. Michała Archanioła.
 4. W najbliższą środę zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18.00 na modlitwę uwielbienia prowadzoną przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
 5. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia świece wielkanocne. W ten sposób wspieramy dzieła prowadzone przez Caritas. Jednocześnie Caritas naszej Diecezji zachęca wiernych do przekazywania 1,5% podatku na cele statutowe. W zeznaniu podatkowym wpisujemy Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej nr KRS: 0000223182. A w polu cel szczegółowy wpisujemy: Caritas, ul. Myśliborska 100, Warszawa.
 6. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 16.00, 17.00 i 19.00. Gorzkie Żale z kazaniami pasyjnymi w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Za pobożny udział w tych nabożeństwach można pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny.
 7. W sobotę, 16 marca, rozpoczniemy Nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Modlitwa prowadzona jest z inicjatywy Konferencji Episkopatu Polski. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii.
 8. W Niedzielę Palmową członkowie KŻR będą sprzedawali palmy na tarasie przed kościołem. Już teraz zachęcamy do nabywania palm właśnie u nich, gdyż dochód przeznaczamy na wymianę drzwi w naszym kościele.
 9. Do naszej parafii pragniemy sprowadzić relikwie błogosławionej rodziny Ulmów z Markowej. 8 czerwca odbędzie się dziękczynna pielgrzymka z naszej diecezji do Markowej gdzie żyła i zginęła śmiercią męczeńską ta rodzina. W związku z tym organizujemy wyjazd z naszej parafii na tę uroczystość. Plan wyjazdu grupy z parafii, który obejmuje zarówno pobyt w Markowej jak i zwiedzanie Łańcuta, znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.
 10. Droga krzyżowa ulicami naszej parafii odbędzie się w piątek, 22 marca, o godz. 19:00. Już teraz zachęcamy do licznego udziału.
 11. Do zielonej skrzynki pomiędzy ławkami możemy złożyć ofiarę na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
 12. W naszej kaplicy trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do podjęcia się zobowiązania do regularnej adoracji. Kartki na zobowiązania wyłożone są w kaplicy i na stolikach z prasą.
 13. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.