Ogłoszenia duszpasterskie 25.02.2024. 1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na wsparcie materialne dla dzieł misyjnych – AD Gentes.
 2. Przy wyjściu z kościoła są do nabycia świece wielkanocne. W ten sposób wspieramy dzieła prowadzone przez Caritas. Jednocześnie Caritas naszej Diecezji zachęca wiernych do przekazywania 1,5% podatku na cele statutowe. W zeznaniu podatkowym wpisujemy Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej nr KRS: 0000223182. A w polu cel szczegółowy wpisujemy: Caritas, ul. Myśliborska 100, Warszawa.
 3. W najbliższy czwartek nie będzie spotkania grupy biblijnej.
 4. W najbliższym tygodniu w pierwszy piątek miesiąca po mszy świętej o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa i spowiedź podczas każdej mszy świętej i od godz. 17.00 a w pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny o godz. 17.00.
 5. Małżonkowie z Ruchu Duchowości Małżeńskiej Ekip Notre-Dame zapraszają małżeństwa z naszej parafii w pierwszy piątek miesiąca na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy. Niech wspólna modlitwa umacnia nasze rodziny i przybliża nas do świętości. Zapraszamy 1 marca w godz. 19.00-21.00.
 6. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 16.00, 17.00 i 19.00. Gorzkie Żale z kazaniami pasyjnymi w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Za pobożny udział w tych nabożeństwach można pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny.
 7. Za tydzień z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wewnątrz kościoła. Również w przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne. Będą trwały do 6 marca. W dniach od 4 do 6 marca Msze Święte o godz. 7.00; 10.00; 16.00; 18.00 i 20.00. Prosimy o zarezerwowanie czasu w rodzinach na spotkania w kościele.
 8. Do naszej parafii pragniemy sprowadzić relikwie błogosławionej rodziny Ulmów z Markowej. 8 czerwca odbędzie się dziękczynna pielgrzymka z naszej diecezji do Markowej gdzie żyła i zginęła śmiercią męczeńską ta rodzina. W związku z tym organizujemy wyjazd z naszej parafii na tę uroczystość. Plan wyjazdu grupy z parafii na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.
 9. Ksiądz Paweł zaprasza lektorów, kandydatów na lektora oraz ministrantów starszych (od 7 klasy) w przyszłą niedzielę, 3 marca, na godz. 19:00 na spotkanie w domu parafialnym.
 10. Do zielonej skrzynki pomiędzy ławkami możemy złożyć ofiarę na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
 11. W naszej kaplicy trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do podjęcia się zobowiązania do regularnej adoracji. Kartki na zobowiązania wyłożone są w kaplicy i na stolikach z prasą.
 12. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.