Ogłoszenia duszpasterskie 18.02.2024. 1. W dzisiejszą niedzielę na wszystkich Mszach Świętych głosi kazania ks. Piotr, który posługuje w naszej parafii od września i przygotowuje się do wyjazdu na misje. Po każdej Mszy Świętej przy wyjściu z kościoła okazja do wsparcia naszego misjonarza darem materialnym. Również dziś o godz. 16.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Pawła.
 2. Od przyszłej niedzieli w naszym kościele będą do nabycia świece wielkanocne. W ten sposób wspieramy dzieła prowadzone przez Caritas. Jednocześnie Caritas naszej Diecezji zachęca wiernych do przekazywania 1,5% podatku na cele statutowe. W zeznaniu podatkowym wpisujemy Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej nr KRS: 0000223182. A w polu cel szczegółowy wpisujemy: Caritas, ul. Myśliborska 100, Warszawa.
 3. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie rycerzy św. Michała Archanioła w domu parafialnym.
 4. W czwartek spotkanie grupy biblijnej w domu parafialnym o godz. 19.00.
 5. W liturgii w najbliższym tygodniu: w czwartek – święto Katedry św. Piotra , Apostoła.
 6. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 16.00, 17.00 i 19.00. Gorzkie Żale z kazaniami pasyjnymi w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Za pobożny udział w tych nabożeństwach można pod zwykłymi warunkami uzyskać odpust zupełny. Rekolekcje parafialne w dniach od 3 do 6 marca.
 7. Do zielonej skrzynki pomiędzy ławkami możemy złożyć ofiarę na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
 8. 19 lutego, czyli od jutra, rozpocznie się w naszej parafii kurs przedmałżeński.
 9. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na wsparcie materialne dla dzieł misyjnych – AD Gentes.
 10. W naszej kaplicy trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do podjęcia się zobowiązania do regularnej adoracji. Kartki na zobowiązania wyłożone są w kaplicy i na stolikach z prasą.
 11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.