Ogłoszenia duszpasterskie 04.02.2024.  1. W dniu dzisiejszym z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wewnątrz kościoła. Po procesji spotkanie dla członków KŻR.
  2. W środę dzień imienin Pasterza Diecezji Biskupa Romualda Kamińskiego. Pamiętajmy w osobistych i wspólnotowych modlitwach o naszym Ordynariuszu. Również w środę wieczór uwielbienia Pana Boga w naszym kościele po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  3. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy w domu parafialnym na spotkanie grupy biblijnej.
  4. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna oraz zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji. Jednocześnie Caritas naszej Diecezji zachęca wiernych do przekazywania 1,5% podatku na cele statutowe. W zeznaniu podatkowym wpisujemy Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej nr KRS: 0000223182. A w polu cel szczegółowy wpisujemy: Caritas, ul. Myśliborska 100, Warszawa.
  5. Podziękowanie dla osób, które w dniu wczorajszym wzięli udział w rozebraniu dekoracji bożonarodzeniowej i sprzątaniu kościoła. Bóg zapłać za pracę na rzecz naszej parafii.
  6. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy; we wtorek – wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; w sobotę – wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  7. W najbliższym tygodniu we wtorek zakończymy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Składamy podziękowanie tym rodzinom, które przyjęły kapłana z błogosławieństwem swoich mieszkań w minionym tygodniu. Rodziny, które zostały pominięte i pragnące błogosławieństwa dla swoich mieszkań proszone są o indywidualny kontakt z księdzem.
  8. W naszej kaplicy trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do podjęcia się zobowiązania do regularnej adoracji. Kartki na zobowiązania wyłożone są w kaplicy i na stolikach z prasą.
  9. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.

Poniedziałek 05.02.2024 od 16:30 – Pałuków 2; Modlińska 199A; 201A.
Wtorek 06.02.2024 godz. 16:30 – Ceramiczna 5E (bud. C); 5F (bud. B); 5G (bud. A).

Komentarze są zamknięte.