Ogłoszenia duszpasterskie 15.10.2023. 1. Podziękowanie dla grupy naszych parafian, którzy w minionym tygodniu pracowali przy porządkowaniu terenu naszego kościoła.
 2. Podziękowanie za ofiary zebrane na tacę inwestycyjną przed tygodniem oraz za ofiary indywidualne na konto parafialne.
 3. Pierwsze spotkanie dla nowej grupy kandydatów do bierzmowania w dniu dzisiejszym o godz. 16.30.
 4. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane każdego dnia października po mszy świętej o godz. 18.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.
 5. We wtorek po mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie rycerzy św. Michała Archanioła.
 6. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej; we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika; w środę – święto św. Łukasza, Ewangelisty; w piątek wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera.
 7. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona zostanie na misje.
 8. Na stolikach z prasą wyłożone są karki do wypełnienia na wypominki roczne i jednorazowe. Wypełnione kartki razem z ofiarą składamy w zakrystii lub w kancelarii. Od listopada w każdą pierwszą niedzielę miesiąca będzie sprawowana msza święta w intencji zmarłych poleconych w Wypominkach Rocznych (w sumie 12 mszy świętych), a same wypominki, podzielone na części, będą odczytywane w Modlitwie Powszechnej w czasie każdej mszy świętej przez cały rok. Za zmarłych poleconych modlitwie w Wypominkach jednorazowych będziemy się modlić 1 i 2 listopada w czasie procesji.
 9. Wspólnota oazowa zaprasza osoby od szóstej do ósmej klasy szkoły podstawowej oraz młodzież szkoły średniej na spotkania modlitewno-formacyjne, które odbywają się w każdy piątek po Mszy Świętej wieczornej w domu parafialnym.
 10. Zachęcamy do podjęcia konkretnej godziny modlitwy przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy adoracji. Chętnych prosimy o złożenie właściwej deklaracji w kaplicy adoracji.
 11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.