Ogłoszenia duszpasterskie 10.09.2023. 1. Podziękowanie dla wszystkich parafian, którzy wzięli udział w sumie odpustowej i dla osób, które przyczyniły się do uświetnienia naszego odpustu. Dziękujemy Chórowi parafialnemu za piękną oprawę muzyczną, rycerzom Jana Pawła II, członkom Kół Żywego Różańca, Rycerzom św. Michała Archanioła, Ceremoniarzom, lektorom, ministrantom, bielankom i całej asyście procesyjnej. Bóg zapłać.
 2. Taca w dniu dzisiejszym na inwestycje parafialne. Podziękowanie dla wszystkich, którzy złożyli ofiarę indywidualnie lub na konto parafialne.
 3. W liturgii w najbliższym tygodniu: w środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; w czwartek – święto Podwyższenie Krzyża Świętego; w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; w sobotę – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, Biskupa.
 4. We wtorek po mszy świętej o godz. 18.00 modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie od złego za wstawiennictwem św. Michała Archanioła.
 5. W środę zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 19.00 w intencji rodzin i na nabożeństwo fatimskie.
 6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, grupa ks. Łukasza w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w domu parafialnym. Rozpoczynamy również nabór do nowej grupy kandydatów do bierzmowania. Wszyscy, którzy chcieliby się zapisać proszeni są o pobranie ze strony parafialnej deklaracji kandydata, wypełnienie jej i przyniesienie do zakrystii lub kancelarii do 8 października. Kandydatem może być osoba od pierwszej klasy szkoły średniej wzwyż.
 7. Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszy świętych na cały 2024 rok. Przez cały wrzesień będzie to możliwe tylko w kancelarii parafialnej.
 8. Taca w przyszłą niedzielę na utrzymanie Seminarium Duchownego.
 9. Nowy cykl konferencji przedmałżeńskich rozpocznie się w naszej parafii 18 września.
 10. W podziękowaniu na czas modlitwy jakim było JERYCHO RÓŻAŃCOWE w naszej parafii zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wszystkich uczestniczących i ich rodzin w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
 11. Rodziców dzieci, które przygotowują się do I komunii świętej zapraszamy na spotkanie w dniu 18 września po mszy świętej o godz. 18.00.
 12. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.