Ogłoszenia duszpasterskie 03.09.2023. 1. W dniu dzisiejszym o godz. 10.15 Msza Święta rozpoczynająca nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wewnątrz kościoła. Po procesji spotkanie z członkami Kół Żywego Różańca. Przy wyjściu zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
 2. W liturgii w najbliższym tygodniu: w czwartek – wspomnienie bł. Ignacego Kłopotowskiego, prezbitera; w piątek – uroczystość NMP Matki Pięknej Miłości.
 3. Zapraszamy wszystkich parafian i gości na nasz odpust parafialny w dniu 8 września czyli w najbliższy piątek. Mszy Świętej odpustowej o godz. 18.00 będzie przewodniczył Kanclerz naszej Kurii ks. Maciej Miętek i po mszy procesja wokół kościoła. Szczególne zaproszenie kierujemy do służby kościelnej, Koła Żywego Różańca, Rycerzy Jana Pawła II, służby liturgicznej i bielanek. Zadbajmy, aby na procesję wyszły wszystkie chorągwie.
 4. Od dnia 1 września rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji mszy świętych na cały 2024 rok. Przez cały miesiąc wrzesień taka możliwość będzie tylko w kancelarii parafialnej.
 5. Ksiądz Paweł (opiekun ministrantów) zaprasza na spotkanie Lektorów i ministrantów starszych (ministrant starszy od 7 klasa) w dniu dzisiejszym na godz.19.00 do domu parafialnego. Pierwsze spotkanie dla kandydatów na ministranta odbędzie się 25.09.2023.(pon.) godz. 19.00.
 6. Taca w przyszłą niedzielę na inwestycje parafialne. Podziękowanie dla wszystkich, którzy złożyli ofiarę indywidualnie lub na konto parafialne.
 7. Nowy cykl konferencji przedmałżeńskich rozpocznie się w naszej parafii 18 września.
 8. Młodzież biorąca udział w Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie serdecznie zaprasza wszystkich parafian na spotkanie w dniu 9 września o godz. 19.00, podczas którego podzielimy się tym, co przeżyliśmy w tym czasie. W czasie spotkania przewidziany poczęstunek.
 9. Nasz ceremoniarz Mariusz Michalczyszyn serdecznie zaprasza parafian na uroczystą Mszę Św. dziękczynną z okazji trzydziestolecia jego posługi w naszej parafii jako ministrant, lektor i ceremoniarz. Msza Św. zostanie odprawiona 10 września 2023 (niedziela) godz. 9:00.
 10. W naszej parafii w dniach od 3 do 9 września będzie trwało JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w tę wyjątkową całodobową modlitwę. W naszych Wiadomościach Parafialnych wydrukowane są wspólne intencje modlitewne.
 11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.