Ogłoszenia duszpasterskie 20.08.2023.  1. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Piusa X, papieża; we wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej; w czwartek – święto św. Bartłomieja, Apostoła; w sobotę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  2. W najbliższy wtorek po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie Rycerzy św. Michała Archanioła w Sali w domu parafialnym.
  3. Podziękowanie dla naszych parafianek, które w minionym tygodniu czyściły kostkę z przerastającej trawy.
  4. Od dnia 1 września będzie możliwość zamówienia intencji mszy świętych na cały 2024 rok. Jeśli są chętni na msze gregoriańskie za swoich zmarłych zapraszamy takie osoby najbliższym tygodniu do kancelarii parafialnej we wtorek lub czwartek.
  5. Podziękowanie dla wszystkich, którzy złożyli ofiarę indywidualnie lub na konto parafialne na inwestycje parafialne.
  6. Zachęcamy do podjęcia modlitwy przed Najświętszym Sakramentem i zobowiązania na konkretną godzinę w kaplicy adoracji. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich pielgrzymujących do miejsc świętych. W naszej parafii w dniach od 3 do 9 września będzie trwało JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w tę wyjątkową całodobową modlitwę. Zachęcamy do zapisów na konkretną godzinę. Można to uczynić w zakrystii.
  7. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy udanych wyjazdów i bezpiecznych powrotów.
  8. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.