Ogłoszenia duszpasterskie 16.07.2023.  1. Na naszej stronie internetowej znajduje się podziękowania jakie do naszej parafii skierował ks. Andrzej Kinowski, nasz były wikariusz, posługujący na Ukrainie, a którego gościliśmy w naszej parafii przed miesiącem.
  2. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie Rycerzy Św. Michała Archanioła.
  3. W liturgii w najbliższym tygodniu: w sobotę – święto św. Marii Magdaleny.
  4. Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców, z racji patrona kierowców św. Krzysztofa, odbędzie się w niedzielę, 23 lipca 2023, po Mszach św. na parkingu parafialnym.
  5. Podziękowanie dla grupy parafian, którzy w ciągu całego roku pracują nad pięknem naszego terenu parafialnego, a szczególnie przy grocie Matki Bożej. W minionym tygodniu odbyło się grabienie liści i czyszczenie kostki. Bóg zapłać za poświęcony czas i wykonaną pracę na rzecz parafii.
  6. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy udanych wyjazdów i bezpiecznych powrotów.
  7. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, Różaniec, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.