Ogłoszenia duszpasterskie 11.06.2023. 1. Podziękowanie dla wszystkich uczestniczących tak licznie w procesji w dniu Bożego Ciała ulicami naszej parafii. Szczególne podziękowanie dla wszystkich, którzy złożyli ofiarę pieniężną na dekorację, dla budowniczych ołtarzy, dla p. Waldemara Kaima, dla mężczyzn którzy pomagali w transporcie dekoracji, dla asysty procesyjnej, chóru z panem organistą, p. kościelnego, Ceremoniarzy, lektorów, ministrantów, bielanek z p. Beatą Krajewską, dla wszystkich, którzy przynieśli kwiaty do sypania przez bielanki oraz dla osób, które udekorowały okna na trasie procesji. Bóg zapłać za świadectwo wiary i zaangażowania.
 2. W liturgii w najbliższym tygodniu: we wtorek –wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera; w środę – wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika; w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 3. We wtorek zapraszamy po Mszy o godz. 18.00 na modlitwy o uwolnienie od zła i uzdrowienie duszy i ciała w kaplicy Św. Michała Archanioła.
 4. Również we wtorek, 13 dnia miesiąca, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 19.00 w intencji rodzin i po niej na nabożeństwo fatimskie.
 5. W piątek o godz. 18.00 Msza Święta w intencji rodzin przyjmujących obraz MB Trzykroć Przedziwnej.
 6. Ksiądz Paweł, opiekun służby liturgicznej, zaprasza całą służbę liturgiczną na zakończenie roku formacyjnego w dniu 17 czerwca (sobota) na Mszę Świętą o godz. 18:00. Po Mszy Św. spotkanie przy grillu.
 7. Zapraszamy w miesiącu czerwcu na nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 18.00. Do czwartku włącznie w ramach nabożeństwa czerwcowego procesja eucharystyczna wewnątrz kościoła. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała obrzęd błogosławieństwa wianków.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Andrzeja Kinowskiego, który jest naszym byłym wikariuszem. Obecnie ks. Andrzej pracuje na Ukrainie.
 9. Również w przyszłą niedzielę spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 17.00 w domu parafialnym.
 10. Rycerze św. Michała Archanioła zapraszają wszystkich chętnych na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w dniu 1 lipca 2023. Wyjazd o godz. 6.30. Koszt 75 zł.
 11. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.