04.06.2023 – Niedziela
07.00 – śp. Jana Koc /18 rocz. śm./.
07.00 – śp. Urszulę Kosińską /19 greg./.
07.00 – śp. Krystynę Budnicką /4 greg./.
09.00 – W intencji zmarłych poleconych modlitwie w WYPOMINKACH ROCZNYCH /7/.
10.15 – śp. Józefę, Stanisława Cichy i ich rodziców.
11.30 – Intencja zbiorowa.
13.00 – śp. Mirosławę Dudek /4 greg./.
16.00 – ROCZNICA I KOMUNII ŚW. – SZKOŁA 314.
18.00 – śp. Mariannę Lesiecką /27 greg./.
05.06.2023 – Poniedziałek
07.00 – śp. Urszulę Kosińską /20 greg./.
07.00 – śp. Mariannę Lesiecką /28 greg./.
07.00 – śp. Mirosławę Dudek /5 greg./.
07.00 – śp. Krystynę Budnicką /5 greg./.
18.00 – śp. Władysława Siejka, Jana Kowal, cr. Siejka.
18.00 – Dziękczynno-błagalna w 47 rocznicę ślubu Ewy i Jerzego Szkolak.
06.06.2023 – Wtorek
07.00 – śp. Mariannę Lesiecką /29 greg./.
07.00 – śp. Urszulę Kosińską /21 greg./.
07.00 – śp. Mirosławę Dudek /6 greg./.
07.00 – śp. Krystynę Budnicką /6 greg./.
18.00 – Dziękczynno-błagalna z okazji 2 rocznicy święceń kapłańskich ks. Bartłomieja.
18.00 – śp. Hannę /2 rocz. śm./, Krzysztofa Dmoch, Jerzego Stanickiego, cr. Dmoch, Stanickich.
07.06.2023 – Środa
07.00 – śp. Mariannę Lesiecką /30 greg./.
07.00 – śp. Urszulę Kosińską /22 greg./.
07.00 – śp. Mirosławę Dudek /7 greg./.
07.00 – śp. dusze w czyśćcu cierpiące.
07.00 – śp. Krystynę Budnicką /7 greg./.
18.00 – Intencja zbiorowa.
08.06.2023 – Czwartek – BOŻE CIAŁO
07.00 – śp. Urszulę Kosińską /23 greg./.
07.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji KŻR św. Jadwigi Królowej.
07.00 – śp. Krystynę Budnicką /8 greg./.
09.00 – śp. Mirosławę Dudek /8 greg./.
10.00 – Za parafian.
18.00 – śp. Jana, Anielę Kowalczyk.
09.06.2023 – Piątek
07.00 – śp. Jadwigę, Jana, Tadeusza Rodziewicz.
07.00 – śp. Mirosławę Dudek /9 greg./.
07.00 – śp. Krystynę Budnicką /9 greg./.
15.00 – Intencja zbiorowa.
18.00 – śp. Urszulę Kosińską /24 greg./.
18.00 – śp. Franciszka Pawłowskiego /29 rocz. śm./, Stefanię Sobkowiak /2 rocz. śm./.
10.06.2023 – Sobota
07.00 – śp. Urszulę Kosińską /25 greg./.
07.00 – śp. Mirosławę Dudek /10 greg./.
07.00 – śp. Irenę Belka, Ewę Widlińską /1 rocz. śm./.
07.00 – śp. Marcina Stępień.
07.00 – śp. Krystynę Budnicką /10 greg./.
18.00 – śp. Annę Pęszyńską.
11.06.2023 – Niedziela
07.00 – śp. Mirosławę Dudek /11 greg./.
07.00 – śp. Krystynę Budnicką /11 greg./.
09.00 – śp. Henryka, Aderek, cr. Aderek, Fiszer, Kupiec, Malejki.
10.15 – śp. Mirosława Gral.
11.30 – Intencja zbiorowa.
13.00 – śp. Urszulę Kosińską /26 greg./.
18.00 – śp. Jana, Annę, Adama Piech.