Ogłoszenia duszpasterskie 23.04.2023.  1. W dniu dzisiejszym na Mszy Świętej o godz. 13.00 pożegnamy obraz Matki Bożej Łaskawej. Dziękujemy Maryi za czas nawiedzenia. Szczególne podziękowania kierujemy również dla osób, które przyczyniły się do organizacji przybycia obrazu.
  2. 25 kwietnia, w najbliższy wtorek, będziemy przeżywali rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Uroczystość ta miała miejsce w 2004 roku. Będzie okazja, aby zapalić świece w tzw. Zacheuszkach na ścianach naszej świątyni w miejscach namaszczenia poświęconym olejem.
  3. Również we wtorek o godz. 12.00 Msza Święta W intencji małżeństw pragnących potomstwa, kobiet w stanie błogosławionym i rodziców z małymi dziećmi.
  4. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski; w sobotę – święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  5. Serdeczne podziękowania dla osób, które prowadziły modlitwy w czasie trwania Jerycha Różańcowego w naszej parafii. Dziękujemy również za włączenie się we wspólną modlitwę wszystkim przybywającym do kaplicy adoracji.
  6. Zapraszamy wszystkich na Drogę Światła – modlitwę zbliżoną formą do drogi krzyżowej, ale opowiadającą tajemnicę zmartwychwstania. Odbędzie się ona w piątek o godzinie 19.
  7. Pomiędzy ławkami przy zielonej skrzynce znajduje się woda święcona, którą można zabrać do domów. Zapraszamy wszystkich, którzy nie uczynili tego w Wielką Sobotę.
  8. Przypominamy również o możliwości przekazywania 1,5% podatku na cele statutowe CARITAS. W zeznaniu podatkowym wpisujemy Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej nr KRS: 0000223182. A w polu cel szczegółowy wpisujemy: Caritas, ul. Myśliborska 100, Warszawa.
  9. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy, Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
Komentarze są zamknięte.