Ogłoszenia duszpasterskie 19.03.2023. 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupa ks. Łukasza, dziś o godz. 17.00, w domu parafialnym na I piętrze.
 2. W dniu dzisiejszym, 19 marca, po Mszy Świętej o godz. 18.00 Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę uwielbienia
 3. Spotkanie dla lektorów naszej parafii w dniu dzisiejszym o godz. 19.00.
 4. W minionym tygodniu dokonano kolejnego tankowania zbiorników oleju opałowego do ogrzania kościoła w ilości 4500 litrów. Koszt tankowania 25.000 zł.
 5. Uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny obchodzimy w tym roku w poniedziałek, 20 marca.
 6. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie dla rycerzy św. Michała Archanioła.
 7. W sobotę, 25 marca obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również 31. rocznica erygowania diecezji warszawsko-praskiej.
 8. W najbliższy piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.00, 17.00 i 19.00. Natomiast w kolejny piątek, 31 marca, odbędzie się tylko jedna Droga Krzyżowa o godz. 19.00 i będzie miała swoje miejsce na ulicach naszej parafii. Gorzkie Żale z kazaniami pasyjnymi w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
 9. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 9.00 odbędą się obłóczyny, trzech kandydatów przyjmie w specjalnym obrzędzie strój ministranta, czyli komże.
 10. Do zielonej skrzynki pomiędzy ławkami możemy złożyć ofiarę na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
 11. Informujemy, że w Niedzielę Palmową członkowie Kół Żywego Różańca będą rozprowadzali palmy wielkanocne. Zachęcamy do nabywania palm właśnie u nich. Dochód będzie przeznaczony na inwestycje w naszej parafii.
 12. Zachęcamy do podjęcia w naszej kaplicy adoracji stałej adoracji oraz zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 7.30 – 18.00 oraz całonocnej z czwartku na piątek.
 13. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy oraz Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
 14. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć świece na stół wielkanocny w ten sposób pomagając podopiecznym Caritas. Przypominamy również o możliwości przekazywania 1,5% podatku na cele statutowe CARITAS. W zeznaniu podatkowym wpisujemy Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej nr KRS: 0000223182. A w polu cel szczegółowy wpisujemy: Caritas, ul. Myśliborska 100, Warszawa.
 15. Młodzież przygotowującą się na Śdm w Lizbonie zapraszamy na Mszę Świętą 25 marca na godz. 18.00, a następnie na spotkanie formacyjne.
 16. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych wspólnota oazowa będzie rozprowadzać kartki świąteczne, pisanki, ciastka i nagrania piosenek z dróg krzyżowych. Dochód ze sprzedaży przeznaczają na dofinansowania wyjazdów rekolekcyjnych uczestników.
 17. W dniach od 5 kwietnia do 31 maja 2023 r. zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu św. (REO). Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.
Komentarze są zamknięte.