Ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2023. 1. Rozpoczęliśmy w naszej parafii święty czas rekolekcji wielkopostnych. Zapraszamy wszystkich parafian do podjęcia trudu i do gorliwego udziału we wszystkie dni aż do środy włącznie. Za udział w rekolekcjach i stan łaski uświęcającej można uzyskać odpust zupełny. Jednocześnie informujemy, że nie będzie możliwości odsłuchiwania nauk rekolekcyjnych na stronie parafialnej. Zachęcamy również do odbycia dobrej spowiedzi rekolekcyjnej poprzedzonej solidnym rachunkiem sumienia z książeczki lub z inną pomocą. Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi w pon., wt., śr. o godz. 7.00; 10.00; 16.00; 18.00 i 20.00.
 2. W dniu wczorajszym grupa młodzieży przyjęła sakrament bierzmowania z rak ks. bp-a Marka Solarczyka. Podziękowanie dla rodziców młodzieży za dar ołtarza na rzecz naszej parafii.
 3. W najbliższy wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła.
 4. W czwartek, 16 marca, o godz. 18.00 Msza Święta w intencji rodzin przyjmujących obraz MB Trzykroć Przedziwnej.
 5. Podziękowanie dla naszych parafianek: p. Krystynie i p. Zofii za zgrabienie liści na terenie kościelnym. Bóg zapłać za wykonaną pracę.
 6. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 16.00, 17.00 i 19.00. Gorzkie Żale z kazaniami pasyjnymi w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.
 7. 19 marca po Mszy Świętej o godz. 18.00 Odnowa w Duchu Świętym zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę uwielbienia
 8. Zachęcamy do podjęcia w naszej kaplicy adoracji stałej adoracji oraz zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 7.30 – 18.00 oraz całonocnej z czwartku na piątek.
 9. Spotkanie dla lektorów naszej parafii w niedzielę 19 marca o godz. 19.00.
 10. Do zielonej skrzynki pomiędzy ławkami możemy złożyć ofiarę na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
 11. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, grupa ks. Łukasza, za tydzień, 19 marca, o godz. 17.00, w domu parafialnym na I piętrze.
 12. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy oraz Gość Niedzielny, Któż jak Bóg, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
 13. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć świece na stół wielkanocny w ten sposób pomagając podopiecznym Caritas. Przypominamy również o możliwości przekazywania 1,5% podatku na cele statutowe CARITAS. W zeznaniu podatkowym wpisujemy Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej nr KRS: 0000223182. A w polu cel szczegółowy wpisujemy: Caritas, ul. Myśliborska 100, Warszawa.
 14. W dniach od 5 kwietnia do 31 maja 2023 r. zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu św. (REO). Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.
Komentarze są zamknięte.