Ogłoszenia duszpasterskie 26.02.2023. 1. W dniu dzisiejszym po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Bartłomieja.
 2. W dzisiejszą niedzielę zgodnie z apelem przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisława Gądeckiego odbędzie się zbiórka do puszek na wsparcie materialne dla cierpiących z powodu wojny.
 3. Przypominamy o możliwości przekazywania 1,5% podatku na cele statutowe CARITAS. W zeznaniu podatkowym wpisujemy Caritas Diecezji Warszawsko Praskiej nr KRS: 0000223182. A w polu cel szczegółowy wpisujemy: Caritas, ul. Myśliborska 100, Warszawa.
 4. W dniu jutrzejszym, 27 lutego, rozpocznie się w naszej parafii bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej kurs przedmałżeński.
 5. W najbliższy wtorek, czyli ostatni wtorek miesiąca Msza Święta w intencji małżeństw pragnących potomstwa, kobiet w stanie błogosławionym i rodziców z małymi dziećmi.
 6. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 18.00 Msza Święta w intencji powołań.
 7. Z racji pierwszego piątku miesiąca przypominamy o komunii świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Po Mszy Świętej o godz. 7.00 odmówimy wspólnie litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spowiedź w czasie każdej Mszy Świętej i od godz. 17.00.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca kapłani odwiedzą zgłoszonych chorych w ich domach z posługą sakramentalną. W zakrystii można zgłosić nowe osoby.
 9. W pierwsza sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Mary Panny od godz. 17.00.
 10. W liturgii w najbliższym tygodniu: w sobotę święto św. Kazimierza, Królewicza.
 11. Kandydaci na ministrantów oraz ministranci będą mieli swoje spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 9.00.
 12. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 16.00, 17.00 i 19.00. Gorzkie Żale z kazaniami pasyjnymi w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15. Rekolekcje parafialne w dniach od 12 do 15 marca. Rekolekcje dla dzieci w szkołach od 6 do 9 marca.
 13. Zachęcamy do podjęcia w naszej kaplicy adoracji stałej adoracji oraz zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w godz. 7.30 – 18.00 oraz całonocnej z czwartku na piątek.
 14. Do zielonej skrzynki pomiędzy ławkami możemy jeszcze dziś złożyć ofiarę na pomoc dla naszej parafianki, której mieszkanie uległo zniszczeniu w pożarze w dniu 2 lutego. Od jutra do tej skarbony będziemy mogli złożyć ofiarę na dekorację i kwiaty do Grobu Pańskiego i Ciemnicy.
 15. Zachęcamy do lektury tygodników katolickich Idziemy oraz Gość Niedzielny, a także naszych Wiadomości Parafialnych.
 16. W dniach od 5 kwietnia do 31 maja 2023 r. zapraszamy na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu św. (REO). Bliższe informacje na stronie internetowej parafii.
Komentarze są zamknięte.