29.01.2023 – Niedziela
07.00 – śp. Irenę Mieszczyńską /17 rocz. śm./.
09.00 – śp. Jana Walickiego /29 greg./.
10.15 – śp. Franciszkę, Józefa Dudek.
11.30 – Intencja zbiorowa.
13.00 – śp. Halinę Grzybek /28 greg./.
13.00 – Dziękczynna za wizytę duszpasterską w parafii.
16.00 – W intencji dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
18.00 – śp. Stanisława Michałowskiego /1 rocz. śm./.
30.01.2023 – Poniedziałek
07.00 – śp. Jana Walickiego /30 greg./.
07.00 – śp. Halinę Grzybek /29 greg./.
07.00 – śp. Grażynę Mogiłło.
07.00 – śp. Tomasza, Franciszka, Eugenię, Henryka Kwiatkowskich.
18.00 – śp. Stefanię Majewską /1 rocz. śm./.
31.01.2023 – Wtorek
07.00 – śp. Halinę Grzybek /30 greg./.
07.00 – śp. Józefa Gołębiewskiego /1 greg./.
07.00 – śp. Mariannę, Edwarda Kłopotowskich.
12.00 – W intencji małżeństw pragnących potomstwa, kobiet w stanie błogosławionym i rodziców z małymi dziećmi.
18.00 – śp. Helenę, Stanisława, Józefa Sułkowskich, cr. Sułkowskich.
01.02.2023 – Środa
07.00 – śp. Józefa Gołębiewskiego /2 greg./.
07.00 – śp. Bogdana Sawickiego /1 greg./.
07.00 – śp. Stanisława Krypę.
07.00 – Dziękczynno-błagalna w 21 rocznicę urodzin brata Anzelma.
18.00 – Intencja zbiorowa.
02.02.2023 – Czwartek
07.00 – śp. Józefa Gołębiewskiego /3 greg./.
10.00 – śp. Bogdana Sawickiego /2 greg./.
16.00 – śp. Mariannę Piotrowicz, Hipolita, Marcjannę Krzyczkowskich.
18.00 – O nowe powołania kapłańskie i zakonne i o zachowanie istniejących.
20.00 – śp. Stanisława Krawczyka.
03.02.2023 – Piątek
07.00 – śp. Józefa Gołębiewskiego /4 greg./.
07.00 – śp. Bogdana Sawickiego /3 greg./.
15.00 – Intencja zbiorowa.
18.00 – śp. Wacława Cydzik /6 rocz. śm./.
04.02.2023 – Sobota
07.00 – śp. Józefa Gołębiewskiego /5 greg./.
07.00 – śp. Bogdana Sawickiego /4 greg./.
07.00 – śp. Marka, Mariannę.
18.00 – śp. Marka Jesionek /2 rocz. śm./.
05.02.2023 – Niedziela
07.00 – śp. Józefa Gołębiewskiego /2 greg./.
09.00 – W intencji zmarłych poleconych modlitwie w WYPOMINKACH ROCZNYCH /4/.
10.15 – śp. Bogdana Sawickiego /4 greg./.
11.30 – Intencja zbiorowa.
13.00 – Za parafian.
18.00 – śp. Włodzimierza Mroziak /4 rocz. śm./.