Ogłoszenia duszpasterskie 16.10.2022. 1. W dniu dzisiejszym spotkanie kandydatów do bierzmowania – Grupa ks. Bartłomieja 16.10.2022. Grupa ks. Marcina za tydzień 23.10.2022. Spotkania po mszy świętej o godz. 18.00
 2. W minionym tygodniu decyzją biskupa Ordynariusza rozpoczął posługiwanie w naszej parafii ks. Paweł Zieliński. Życzymy, aby ks. Paweł dobrze się czuł w naszej wspólnocie i ją ubogacał przez swą posługę.
 3. W najbliższy wtorek po mszy o godz. 18.00 i nabożeństwie spotkanie rycerzy św. Michała Archanioła w domu parafialnym.
 4. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa; we wtorek – święto św. Łukasza , Ewangelisty; w czwartek – wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera; w sobotę – wspomnienie św. Jana Pawła II.
 5. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane każdego dnia miesiąca po mszy świętej o godz. 18.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Za udział w nabożeństwie odprawianym w kościele można uzyskać odpust zupełny.
 6. Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszy świętych na cały 2023 rok. Można to również uczynić w zakrystii.
 7. Na stolikach z prasą wyłożone są karki do wypełnienia na wypominki roczne i jednorazowe. Wypełnione kartki razem z ofiarą składamy w zakrystii lub w kancelarii.
 8. Wspólnota przygotowująca się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży sprzedaje przed kościołem znicze. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie wyjazdu dla młodzieży.
 9. Rozpoczynamy nabór do nowej grupy kandydatów do bierzmowania. Mogą się zapisać osoby od pierwszej klasy szkoły średniej i wszyscy starsi, którzy nie przyjęli jeszcze tego sakramentu. Na stronie parafialnej deklaracja do pobrania i wypełnienia i złożenia w zakrystii.
 10. Chłopcy, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu zaproszeni są na spotkanie przed kościołem w sobotę na godz. 9.00.
 11. 17 października, czyli w dniu jutrzejszym, odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich chętnych na godz. 19.00. Zapisy na spotkaniu.
 12. W przyszłą niedzielę taca na misje.
 13. Przypominamy i zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej kaplicy adoracji. Chętnych na stałe godziny adoracji prosimy o wypisanie deklaracji, która jest na stoliku z prasa.
 14. Zachęcamy do czytania naszych Wiadomości Parafialnych i prasy katolickiej.
Komentarze są zamknięte.