Ogłoszenia duszpasterskie 09.10.2022. 1. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 2. W liturgii w najbliższym tygodniu: w czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera; w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
 3. W najbliższy wtorek po wieczornej mszy świętej i nabożeństwie różańcowym modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie od złego za wstawiennictwem św. Michała Archanioła.
 4. W najbliższy czwartek w 13 dzień miesiąca zapraszamy na mszę świętą w intencji rodzin o godz. 18.00. Różaniec będzie odmawiany w procesji fatimskiej.
 5. W najbliższym tygodniu decyzją biskupa Ordynariusza zakończy posługiwanie w naszej parafii ks. Marcin Kowalski. Księdzu Marcinowi dziękujemy za posługę i życzymy owocnej pracy w kolejnej parafii. Jednocześnie informujemy, że do naszej parafii zostaje skierowany ks. Paweł Zieliński.
 6. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane każdego dnia miesiąca po mszy świętej o godz. 18.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Za udział w nabożeństwie odprawianym w kościele można uzyskać odpust zupełny. Dzieci zbierają obrazki, które przyklejają na specjalne plansze.
 7. Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszy świętych na cały 2023 rok. Można to również uczynić w zakrystii.
 8. Na stolikach z prasą wyłożone są karki do wypełnienia na wypominki roczne i jednorazowe. Wypełnione kartki razem z ofiarą składamy w zakrystii lub w kancelarii. Od listopada w każdą pierwszą niedzielę miesiąca będzie sprawowana msza święta w intencji zmarłych poleconych w Wypominkach Rocznych (w sumie 12 mszy świętych), a same wypominki, podzielone na części, będą odczytywane w Modlitwie Powszechnej w czasie każdej mszy świętej przez cały rok. Za zmarłych poleconych modlitwie w Wypominkach jednorazowych będziemy się modlić 1 i 2 listopada w czasie procesji.
 9. Wspólnota przygotowująca się do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży sprzedaje przed kościołem znicze. Dochód przeznaczony jest na dofinansowanie wyjazdu dla młodzieży.
 10. Rozpoczynamy nabór do nowej grupy kandydatów do bierzmowania. Mogą się zapisać osoby od pierwszej klasy szkoły średniej i wszyscy starsi, którzy nie przyjęli jeszcze tego sakramentu. Na stronie parafialnej deklaracja do pobrania i wypełnienia i złożenia w zakrystii.
 11. Chłopcy, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu zaproszeni są na spotkanie przed kościołem w sobotę na godz. 9.00.
 12. 17 października odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii. Zapraszamy wszystkich chętnych. Zapisy na spotkaniu.
 13. Spotkanie kandydatów do bierzmowania. Grupa ks. Bartłomieja 16.10.2022. Grupa ks. Marcina 23.10.2022. Spotkania po mszy świętej o godz. 18.00
 14. Zachęcamy do czytania naszych Wiadomości Parafialnych i prasy katolickiej.
Komentarze są zamknięte.