Ogłoszenia duszpasterskie 02.10.2022. 1. Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone są na dom św. Siostry Faustyny. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
 2. Dziś po mszy świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca, procesja wewnątrz kościoła i spotkanie z członkami Kół Żywego Różańca.
 3. W najbliższą środę po mszy świętej i nabożeństwie różańcowym wieczór uwielbienia prowadzony przez wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym.
 4. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w czasie każdej mszy świętej oraz od godz. 16.00. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa po mszy świętej o godz. 7.00. Zachęcamy wszystkich do podjęcia lub kontynuowania praktyki comiesięcznej spowiedzi i komunii świętej.
 5. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu; w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
 6. Rozpoczęliśmy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane każdego dnia miesiąca po mszy świętej o godz. 18.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Za udział w nabożeństwie odprawianym w kościele można uzyskać odpust zupełny. Dla dzieci mamy przygotowane plansze na które będą zbierały obrazki.
 7. Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszy świętych na cały 2023 rok. Można to również uczynić w zakrystii.
 8. Wspólnota oazowa działająca w naszej parafii zaprasza młodzież z 7, 8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół średnich na spotkania modlitewno-formacyjne, które odbywają się po mszy wieczornej w piątki w sali domu parafialnego.
 9. W minionym tygodniu zostały zatankowane zbiorniki olejem opałowym do ogrzania kościoła w ilości ponad 4 tysiące litrów. Kwota za to wynosi 30 tysięcy złotych.
 10. Rozpoczynamy nabór do nowej grupy kandydatów do bierzmowania. Mogą się zapisać osoby od pierwszej klasy szkoły średniej i wszyscy starsi, którzy nie przyjęli jeszcze tego sakramentu. Na stronie parafialnej deklaracja do pobrania i wypełnienia i złożenia w zakrystii.
 11. W najbliższą sobotę dwóch naszych ministrantów w konkatedrze na Kamionku o godz. 10.00 Krzysztof i Aleksander otrzymają promocję Lektorską, aby mogli czytać i proklamować Słowo Boże w naszej parafii. Serdecznie zapraszamy i polecamy ich modlitwie.
 12. na stolikach z prasa wyłożone są kartki do wypełnienia na wypominki roczne i jednorazowe.
 13. Zachęcamy do czytania naszych Wiadomości Parafialnych i prasy katolickiej.
Komentarze są zamknięte.