Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2022. 1. W dniu dzisiejszym po mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, grupa ks. Bartłomieja.
 2. W liturgii w najbliższym tygodniu: we wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera; w środę – wspomnienie św. Wacława, męczennika; w czwartek – święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-Pradze; w piątek – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła; w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.
 3. We wtorek o godz. 12.00 msza święta w intencji małżeństw pragnących potomstwa, kobiet w stanie błogosławionym i rodziców z małymi dziećmi. W najbliższy wtorek chcemy też zaprosić po tej mszy świętej mamy z małymi dziećmi do tworzącej się grupy wsparcia, w której będzie można dzielić się radościami i troskami macierzyństwa. Będzie okazja aby razem z innymi kobietami, stworzyć bezpieczną przestrzeń do otwarcia serc, nabrania sił na lepsze przeżywanie codzienności. Spotkanie w domu parafialnym.
 4. Chcemy w naszej parafii odwiedzać chorych w ich domach z posługą sakramentalną. Wizyty będą się odbywały w pierwszą sobotę miesiąca. Prosimy o zgłaszanie takich osób w najbliższym tygodniu w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 5. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane po mszy świętej o godz. 18.00 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Za udział w nabożeństwie odprawianym w kościele można uzyskać odpust zupełny. Dla dzieci mamy przygotowane plansze na które będą zbierały obrazki.
 6. Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszy świętych na cały 2023 rok. Przez cały wrzesień będzie to możliwe tylko w kancelarii parafialnej.
 7. Całą służbę liturgiczną (ceremoniarzy, lektorów, ministrantów kandydatów i osoby, które chciałyby służyć przy ołtarzu) na pierwsze spotkanie po wakacjach. Spotkanie odbędzie się w dniu dzisiejszym o godzinie 19:00.
 8. Wspólnota oazowa działająca w naszej parafii zaprasza młodzież z 7, 8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół średnich na spotkania modlitewno-formacyjne, które odbywają się po mszy wieczornej w piątki w sali domu parafialnego.
 9. Podziękowanie dla wszystkich osób wspierających finansowo parafię poprzez wpłaty na konto parafialne i na tacę. W najbliższym czasie planowane jest zatankowanie zbiorników z olejem opałowym do ogrzania kościoła oraz wymiana pieca olejowego na gazowy w budynku plebanii.
 10. W przyszłą niedzielę taca na dom św. Siostry Faustyny. Na mszy świętej o godz. 11.30 modlić się będziemy w intencji osób modlących się w czasie Jerycha Różańcowego a po mszy świętej o godz. 13.00 adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca, procesja wewnątrz kościoła i spotkanie z członkami Kół Żywego Różańca.
 11. Zachęcamy do czytania naszych Wiadomości Parafialnych i prasy katolickiej.
Komentarze są zamknięte.