Ogłoszenia duszpasterskie 18.09.2022. 1. Podziękowanie dla wszystkich uczestników całodobowego czuwania modlitewnego czyli JERYCHA RÓŻAŃCOWEGO.
 2. W dniu dzisiejszym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, grupa ks. Marcina.
  W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00; grupa ks. Bartłomieja.
 3. W liturgii w najbliższym tygodniu: we wtorek – wspomnienie św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy; w środę – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty; w piątek – wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
 4. We wtorek po mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie Rycerzy św. Michała Archanioła w sali nr. 1 w domu parafialnym.
 5. Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszy świętych na cały 2023 rok. Przez cały wrzesień będzie to możliwe tylko w kancelarii parafialnej.
 6. Całą służbę liturgiczną (ceremoniarzy, lektorów, ministrantów kandydatów i osoby, które chciałyby służyć przy ołtarzu) na pierwsze spotkanie po wakacjach. Spotkanie odbędzie się
  25 września o godzinie 19:00.
 7. Na terenie naszej parafii organizowana będzie grupa na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie.
  W ŚDM mogą uczestniczyć osoby od 14 roku życia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu dzisiejszym po mszy wieczornej w sali nr 1 domu parafialnego. Zostaną tam przekazane informacje w sprawie terminów, możliwości dofinansowania, przygotowania itp. Do grupy mogą dołączyć również zainteresowane osoby spoza naszej parafii.
 8. Wspólnota oazowa działająca w naszej parafii zaprasza młodzież z 7, 8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół średnich na spotkania modlitewno-formacyjne, które odbywają się po mszy wieczornej w piątki w sali nr 1 domu parafialnego.
 9. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli przedstawicieli naszego Radia diecezjalnego. Przed kościołem będzie prowadzona kwesta na rzecz radia. Rozgłośni diecezjalnej można słuchać na częstotliwości 106,2 FM w Warszawie i okolicach oraz przez internet www.radiowarszawa.com.pl.
 10. Zachęcamy do czytania naszych Wiadomości Parafialnych i prasy katolickiej.
Komentarze są zamknięte.