Ogłoszenia duszpasterskie 11.09.2022. 1. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę przeznaczone są na nasze Seminarium Duchowne.
 2. Podziękowanie dla wszystkich wiernych za włączenie się w modlitwę pompejańską w naszej diecezji. Szczególne podziękowanie dla wspólnot za przewodniczenie tej modlitwie. Są to Odnowa w Duchu Świętym, Koła Żywego Różańca, Apostolat MB Trzykroć Przedziwnej, Pomocnicy Matki Kościoła, Rycerze św. Jana Pawła II, młodzież oazowa.
 3. Podziękowanie dla wszystkich parafian, którzy wzięli udział w sumie odpustowej i dla osób, które przyczyniły się do uświetnienia naszego odpustu. Dziękujemy Chórowi parafialnemu, Ceremoniarzom, lektorom, ministrantom i całej asyście procesyjnej. Bóg zapłać.
 4. W liturgii w najbliższym tygodniu: we wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła; w środę – święto Podwyższenie Krzyża Świętego; w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; w piątek – wspomnienie św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, Biskupa; w sobotę – wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.
 5. We wtorek po mszy świętej o godz. 18.00 modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie od złego za wstawiennictwem św. Michała Archanioła.
 6. Również we wtorek zapraszamy na mszę świętą o godz. 19.00 w intencji rodzin i na nabożeństwo fatimskie.
 7. W piątek o godz. 19.00 kolejne dla osób chcących zgłębiać treści w Piśmie Świętym. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie w domu parafialnym.
 8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, grupa ks. Marcina w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00; grupa ks. Bartłomieja, w niedzielę 25 września po Mszy św. o 18:00. Kandydatów z grupy ks. Bartłomieja zapraszamy do zakrystii w celu odebrania indeksów.
 9. Przypominamy o możliwości zamawiania intencji mszy świętych na cały 2023 rok. Przez cały wrzesień będzie to możliwe tylko w kancelarii parafialnej.
 10. Wspólnota oazowa z naszej parafii zaprasza do kawiarenki pod arkadami domu parafialnego, która działać będzie w dziś w niedzielę 11 września od godziny 9:30 do ok. 15:30. Oferujemy smaczne ciasta, kawę, herbatę, lemoniadę. Wszystkie zarobione środki zostaną przeznaczone na bieżącą działalność wspólnoty m.in. zakup materiałów formacyjnych i dofinansowanie jesiennego dnia skupienia.
 11. Chłopcy, którzy chcieliby wstąpić do służby liturgicznej zapraszamy w sobotę 17 września na godzinę 9.00. Spotykamy się pod kościołem. Kandydatem może zostać osoba, która przystąpiła już do I komunii świętej.
 12. Całą służbę liturgiczną (ceremoniarzy, lektorów, ministrantów kandydatów i osoby, które by chciały służyć przy ołtarzu) na pierwsze spotkanie po wakacjach. Spotkanie odbędzie się 25 września o godzinie 19:00.
 13. Na terenie naszej parafii organizowana będzie grupa na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. W ŚDM mogą uczestniczyć osoby od 14 roku życia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy dziś do zakrystii w celu potwierdzenia chęci uczestniczenia i na spotkanie organizacyjne 18 września po mszy wieczornej w sali nr 1 domu parafialnego. Zostaną tam przekazane informacje w sprawie terminów, możliwości dofinansowania, przygotowania itp. Do grupy mogą dołączyć również zainteresowane osoby spoza naszej parafii.
 14. Wspólnota oazowa działająca w naszej parafii zaprasza młodzież z 7, 8 klasy szkoły podstawowej oraz szkół średnich na spotkania modlitewno-formacyjne, które odbywają się po mszy wieczornej w piątki w sali nr 1 domu parafialnego.
 15. W naszej parafii w dniach od dnia dzisiejszego do 17 września będzie trwało JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Wszystkie informacje na ten temat wyłożone są na stolikach z prasą. Wszystkich chętnych zapraszamy do włączenia się w tę wyjątkową całodobową modlitwę.
 16. Zachęcamy do czytania naszych Wiadomości Parafialnych i prasy katolickiej.
Komentarze są zamknięte.