Ogłoszenia duszpasterskie 22.05.2022. 1. W dniu dzisiejszym przed kościołem kwesta na wystrój ołtarzy do procesji Bożego Ciała. W ciągu tygodnia swoją ofiarę można złożyć do zielonej skrzynki pomiędzy ławkami. W dniu jutrzejszym spotkanie organizacyjne w sprawie procesji o godz. 19.00 w domu parafialnym.
 2. W naszej parafii zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele Litanią Loretańską podczas nabożeństw przez cały miesiąc maj po Mszy świętej o godz. 18.00.
 3. W liturgii w najbliższym tygodniu: we wtorek – wspomnienie  Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych; w czwartek – wspomnienie św. Filipa Neri, prezbitera.
 4. W najbliższą sobotę kolejna (ostania) grupa dzieci przystąpi do pierwszej komunii świętej. Spowiedź dla dzieci, rodziców i członków rodzin w piątek od godz. 17.00.
 5. Zapraszamy na spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 18:00 grupa ks. Marcina, a w następną niedzielę 29 maja w domu parafialnym grupa ks. Bartłomieja.
 6. W przyszłą niedzielę zapraszamy społeczność Szkoły Podstawowej nr 355 na mszę świętą o godz. 10.15. będzie ona sprawowana w ich intencji oraz zostanie uroczyście poświęcony sztandar szkoły.
 7. Również w niedzielę 29 maja zapraszamy do naszego kościoła wszystkich parafian i gości na koncert do krainy łagodności pod tytułem „Do głębi”. Odbędzie się on bezpośrednio po mszy świętej i nabożeństwie majowym. Będzie to premierowy koncert promujący nową płytę Marcina Wargockiego (gościł już u nas w parafii). Niech będzie to prezent z okazji dnia matki, niech się stanie czasem odpoczynku i lekarstwem na wszelkie „połowiczności” w naszym życiu. Zejście „do głębi” sprawi, że znów odzyskamy spokój.
 8. W naszej kaplicy trwa adoracja Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty w ciągu dnia oraz całonocna z czwartku na piątek. Zachęcamy do podjęcia się zobowiązania do regularnej adoracji np. „Godzina dla Jezusa”. Kartki na zobowiązania wyłożone są w kaplicy i na stolikach z prasą.
 9. W dalszym ciągu będzie kontynuowana praca przy naprawie schodów wejściowych do naszego kościoła.
 10. Wszystkich parafian zachęcamy do zbierania kwiatów do sypania na procesji
  Bożego Ciała przez bielanki.
 11. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 spotkanie Ceremoniarzy, Lektorów,  kandydatów na lektorów i ministrantów starszych.
 12. W dniu 4 czerwca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy. Zapisy u p. Marii Kobyłeckiej. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.
 13. Zachęcamy do czytania naszych Wiadomości Parafialnych  i prasy katolickiej.
Komentarze są zamknięte.