Ogłoszenia duszpasterskie 08.05.2022. 1. W dzisiejszą niedzielę taca na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
 2. W naszej parafii zapraszamy do wspólnej modlitwy w kościele Litanią Loretańską podczas nabożeństw przez cały maj po Mszy świętej o godz. 18.00.
 3. W liturgii w najbliższym tygodniu: w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski; w sobotę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej.
 4. W minionym tygodniu dzięki ofiarności rodziców dzieci, które w tym roku przystępują do pierwszej komunii świętej, został gruntownie posprzątany nasz kościół. Wyczyszczono i umyto ławki, uprano poduszki do siedzenia z ławek, wyczyszczono i zabezpieczono posadzkę, odkurzono witraże i ściany naszej świątyni. Dziękujemy za tę pracę na rzecz naszej parafii.
 5. We wtorek po mszy świętej o godz. 18.00 i nabożeństwie majowym modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie od złego za wstawiennictwem św. Michała Archanioła
 6. W najbliższy piątek w 13 dzień miesiąca rozpoczniemy nabożeństwa fatimskie. Będziemy obchodzić je następująco: o godz. 19.00 msza święta w intencji o nawrócenie w rodzinach, a następnie wspólna modlitwa różańcowa w procesji wewnątrz kościoła.
 7. Zapraszamy osoby chętne na pielgrzymkę do Loretto do zapisania się na nią. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń. Czekamy w dalszym ciągu na chętnych do nowego Koła Żywego Różańca.
 8. W najbliższą sobotę kolejna grupa dzieci przystąpi do pierwszej komunii świętej. Spowiedź dla dzieci, rodziców i członków rodzin w piątek od godz. 17.00.
 9. Zapraszamy na spotkanie dla  kandydatów do bierzmowania w niedzielę 15 maja po Mszy św. O godz. 18:00 – grupa ks. Bartłomieja.
 10. Trwa naprawa schodów wejściowych do naszego kościoła. Udało się na nowo przymocować wszystkie płyty granitowe na stopniach wejściowych od strony bliższej budynku parafialnego. Pozostało do naprawy druga strona oraz powierzchnia przed drzwiami kościoła.
 11. W dniu jutrzejszym, 9 maja, zapraszamy na godz. 19.00 na spotkanie organizacyjne dotyczące tegorocznej procesji Bożego Ciała. Propozycja dla budujących ołtarze: pierwszy ołtarz – Wspólnota Pomocników Matki Kościoła i Wspólnota Adoracyjna oraz mieszkańcy ulic Botewa, Erazma z Zakroczymia; drugi ołtarz – Wspólnota  Ruch Światło-Życie  mieszkańcy ulic Gębickiej Antalla 8,7,11 Atutowa 13, 13A, 11, 9; trzeci ołtarz – Wspólnota Odnowa w Duchu św., mieszkańcy ulic Atutowa 1, 3, 5, 7, Szczęśliwa 2, Porajów 5; czwarty ołtarz – Wspólnota Caritas, Koła Żywego Różańca, mieszkańcy ulicy Myśliborska. oraz osoby chętne które chciały by się włączyć w pomoc.
 12. Zachęcamy do czytania naszych Wiadomości Parafialnych  i prasy katolickiej.
Komentarze są zamknięte.