Ogłoszenia duszpasterskie 03.04.2022. 1. Dziś po mszy świętej o godz. 13.00 nabożeństwo z procesją wewnątrz kościoła i spotkanie dla członków Kół Żywego Różańca. Jednocześnie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą wziąć udział w nowym Kole Żywego Różańca.
 2. W dniu dzisiejszym po mszy świętej o godz. 18.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania grupa ks. Marcina.
 3. Przy wyjściu z kościoła rozprowadzane są świece Caritas na rzecz potrzebujących. Można też zabrać skarbonkę wielkopostną i składać do niej ofiary jako jałmużnę.
 4. Do zielonej skrzynki pomiędzy ławkami złożyć możemy ofiarę na dekorację i kwiaty do ciemnicy i grobu Pana Jezusa.
 5. W minionym tygodniu firma ogrodnicza zakończyła przycinanie pielęgnacyjne roślinności na terenie parafialnym .
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. O godz. 18.00 msza święta w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
 7. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Ostatnia w tym roku Droga Krzyżowa w naszej parafii w najbliższy piątek o godz. 19.00. Ta droga będzie miała miejsce na ulicach naszej parafii. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym przed Najświętszym Sakramentem dziś i za tydzień o godz. 17.15. Za udział w nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 8. W piątki Wielkiego Postu adoracja zostaje przedłużona do godz. 22.00. Zapraszamy na modlitwę w intencji pokoju.
 9. W najbliższy wtorek po mszy świętej o godz. 18.00 Adoracja Krzyża prowadzona przez wspólnotę Odnowa w Duchu Świętym.
 10. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na początku każdej mszy świętej obrzęd błogosławieństwa palm. Siostry z Kół Żywego Różańca będą rozprowadzały palmy przy wejściu do kościoła. Zachęcamy do nabywania palm właśnie u nich.
 11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
Komentarze są zamknięte.