Ogłoszenia duszpasterskie 09.01.2022.  1. W zakrystii można jeszcze zaopatrzyć się w kredę i kadzidło pobłogosławione w uroczystość Trzech Króli.
  2. W najbliższy wtorek po mszy świętej wieczornej spotkanie modlitewne rycerzy św. Michała Archanioła.
  3. Ksiądz proboszcz zaprasza osoby będące w Parafialnym Zespole Caritas, a także wszystkich którzy chcą się zaangażować w pomoc osobom będącym w potrzebie. W minionym roku kilkaset osób otrzymało pomoc za pośrednictwem naszego zespołu. Szukamy kolejnych osób, które wesprą to działanie. Spotkanie w środę po mszy świętej wieczornej w domu parafialnym.
  4. Informujemy, iż w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:15 odbędzie się wręczenie nagród za udział w konkursie na wykonanie Aniołka na choinkę.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w naszym kościele odbędzie się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z naszej parafii. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.
  6. Przypominamy o możliwości wzięcia udziału w Synodzie o Synodalności. Ankieta i vademecum odnośnie synodu są do pobrania na naszej stronie parafialnej w zakładce Dobro Duchowe. W zakrystii do odebrania wydrukowane ankiety synodalne.
  7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania – grupa ks. Marcina ma spotkanie 16 stycznia po Mszy o 18:00. Grupa ks. Bartłomieja 23 stycznia po Mszy o 18:00.
  8. Prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych: zakrywanie nosa i ust, zachowanie dystansu i dezynfekcja rąk przy wejściu do kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. Zapraszamy naszych parafian na msze święte kolędowe. Plan takich mszy świętych zawarty jest w naszych Wiadomościach Parafialnych a także na stronie internetowej. Zachęcamy również aby wzajemnie informować się po sąsiedzku o takiej mszy świętej. Po każdej takiej mszy będzie okazja do spotkania z księżmi, do zadania pytań, czy pozostawienia własnych sugestii. Mile widziane są propozycje dotyczące funkcjonowania parafii w najbliższym roku i dalszej przyszłości (można zrobić to w formie pisemnej). Przy tej okazji chcemy dokonać również aktualizacji kartoteki parafialnej, dlatego prosimy nowych mieszkańców o odpowiednie zgłoszenie faktu zamieszkania celem uniknięcia w przyszłości nieporozumień w kancelarii parafialnej. Zwyczajowo wizyta duszpasterska związana była również z ofiarami na rzecz inwestycji parafialnych. Jeśli będzie taka wola będzie okazja złożyć taką ofiarę na tacę w dniu mszy świętej lub na konto parafialne. Dziś składamy podziękowanie za ofiary imienne i bezimienne, a także wpłacone na konto parafialne w minionym tygodniu. Bóg zapłać.
Komentarze są zamknięte.