Niedziela – 24.10.2021.
07.00 – śp. Stanisława i o zdrowie dla Karoliny.
09.00 – śp. Ewę, Mariannę, Teresę, Klementynę, Feliksa, cr. Szczygielskich, Grochowskich, Bargłowskich.
10.15 – śp. Mariannę /1 rocz. śm./, Jana /8 rocz. śm./ Skowrońskich.
11.30 – INTENCJA ZBIOROWA
13.00 – śp. Józefa Wierzchoń /1 rocz. śm./.
18.00 – śp. Krystynę, Zygmunta, Alicję, Sławomira Kurpiel.
Poniedziałek – 25.10.2021.
07.00 – śp. Karola Styczyńskiego /greg. 25/;
07.00 – śp. Hannę Dmoch /greg. 6/.
07.00 – Dziękczynno-błagalna w 9 rocznicę urodzin Róży.
18.00 – śp. Janusza Leszczyńskiego /9 rocz. śm./, cr. Leszczyńskich, Rozbickich, Gorczyca.
Wtorek – 26.10.2021.
07.00 – śp. Karola Styczyńskiego /greg. 26/.
07.00 – śp. Hannę Dmoch /greg. 7/.
12.00 – W intencji małżeństw pragnących potomstwa, kobiet w stanie błogosławionym i rodziców z małymi dziećmi.
18.00 – śp. Witolda Płochockiego /im./, Mariannę, Jana Wieczorek, cr. Płochockich.
Środa – 27.10.2021.
07.00 – śp. Hannę Dmoch /greg. 8/.
07.00 – śp. Zenonę Kowalczyk /1 rocz. śm./.
07.00 – O łaskę zdrowia i potrzebne łaski dla Ireny.
18.00 – INTENCJA ZBIOROWA
Czwartek – 28.10.2021.
07.00 – śp. Karola Styczyńskiego /greg. 28/;
07.00 – śp. Hannę Dmoch /greg. 9/.
07.00 – śp. Zbigniewa Korman /1 rocz. śm./.
18.00 – W intencji KŻR św. Judy Tadeusza.
Piątek – 29.10.2021.
07.00 – Dziękczynno-błagalna w 66 rocznicę urodzin, o szczęśliwą starość i łaskę dobrej śmierci dla Jadwigi.
07.00 – śp. Hannę Dmoch /greg. 10/.
15.00 – INTENCJA ZBIOROWA
18.00 – śp. Mariannę /24 rocz. śm./, Franciszka, Wojciecha, Feliksa Wołosz.
Sobota – 30.10.2021.
07.00 – śp. Natalię, Franciszka Walędziak.
07.00 – śp. Karola Styczyńskiego /greg. 30/.
07.00 – śp. Hannę Dmoch /greg. 11/.
18.00 – śp. Andrzeja Wiercioch /5 rocz. śm./, cr. Wiercioch.
Niedziela – 31.10.2021.
07.00 – śp. Krystynę, Zygmunta Godlewskich, Zofię Dmochowską, Zygmunta Ossowskiego.
09.00 – śp. Zygmunta Puławskiego /4 rocz. śm./.
10.15 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla Lucyny.
11.30 – INTENCJA ZBIOROWA
13.00 – śp. Zofię, Czesława Bakalarskich, cr. Bakalarskich.
18.00 – śp. Helenę /13 rocz. śm./, Pawła /27 rocz. śm./, Michała, Apolonie Traczyk, Józefa, Annę Kazimierskich.