Ogłoszenia – I Niedziela Wielkiego Postu.Przeżywamy pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, czasu nawrócenia, pokuty, przemiany myślenia i życia. Od pierwszych wieków Kościoła wykorzystywano ten czas szczególnie na przygotowanie kandydatów do chrztu i odnowienia skutków tego sakramentu. Uczyńmy wszystko, co możliwe, by ten czas nie był dla nas tylko kolejnym Wielkim Postem, ale doprowadził nas do pogłębienia duchowej relacji z Bogiem, który wychodzi nam naprzeciw, aby nas odnaleźć.

Dzisiaj Gorzkie Żale. Nabożeństwo z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.

 W poniedziałek o godz. 19 I konferencja dla narzeczonych; sala nr 1 Domu parafialnego.

We wtorek o godz. 12 Msza św. w intencji matek w stanie błogosławionym, z małymi dziećmi i o wyniesienie na ołtarze Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Bp Romuald Kamiński.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej w kościele. Zapraszamy o godz. 17.15 dorosłych, o 19 młodzież. Dzieci będą odprawiały Drogę Krzyżową o godz. 16.30.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę w ciągu dnia  i w nocy z czwartku na piątek. Prosimy o zgłoszenia osób, które mogą zapewnić obecność na adoracji w dogodnym dla siebie terminie.

Caritas informuje, iż za tydzień będzie możliwość zakupu świec wielkanocnych oraz paschalikow.
Także za tydzień będzie wystawiony kosz Caritas na żywność o przedłużonym terminie ważności.

Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej prosi o przekazanie 1% podatku. Pomocne informacje znajdziemy w ulotce na stolikach.

W związku z ograniczeniami dotyczącymi tradycyjnej wizyty duszpasterskiej proponujemy naszym Parafianom następującą formę. Po każdej Mszy św. zostanie odprawione nabożeństwo z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem dla rodzin mieszkających przy wskazanej ulicy. Można przynieść ze sobą naczynka z wodą, która zostanie poświęcona. Okoliczność spotkania i modlitwy może być sposobnością do złożenia ofiary wspierającej naszą parafię i świątynię. Dzisiaj do modlitwy zapraszamy Parafian z ulic Jagmina, Lelewitów, Kaflowa, Ćmielowska, Światowida, Modlińska.                                                        

Za tydzień 28 lutego po każdej Mszy św. będziemy modlić się z mieszkańcami ulic Ceramiczna, Botewa, Myśliborska.                                            

Już dziś informujemy, że rekolekcje parafialne rozpoczną się w sobotę 13 marca. Poprowadzi je ks. dr Maciej Zachara, marianin. Otoczmy Go modlitwą i zaplanujmy sobie czas.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Pięknej Miłości na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Komentarze są zamknięte.