Ogłoszenia – Niedziela Chrztu Pańskiego.Jezus Chrystus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, objawia się, jako umiłowany Syn Boga, naznaczony mocą Ducha świętego, który przychodzi, by objawić Boga światu. Ta niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.

We wtorek po Mszy Św. o godz.18 w kaplicy Św. Michała Archanioła nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie. Modlimy się we wszystkich intencjach przekazanych wspólnocie.

Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od porannej do wieczornej Mszy św. i w nocy z czwartku na piątek. Prosimy o zgłoszenia osób, które mogą zapewnić obecność na adoracji w dogodnym dla siebie terminie.

Przypominamy o rozstrzygnięciu konkursu bombkowego i nagrodach czekających w zakrystii na Autorów prac. 

W związku z ograniczeniami dotyczącymi tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – kolędy od przyszłej niedzieli proponujemy naszym Parafianom następującą formę. Po każdej Mszy św. zostanie odprawione nabożeństwo z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem dla rodzin mieszkających przy wskazanej ulicy. Można przynieść ze sobą naczynka z wodą, która zostanie poświęcona. Okoliczność spotkania i modlitwy może być sposobnością do złożenia ofiary kolędowej wspierającej naszą parafię i świątynię.         Za tydzień 17 stycznia po każdej Mszy św. będziemy modlić się z mieszkańcami ulic Nagodziców i Śreniawitów.

Zachęcamy do lektury tygodnika „Idziemy”.

Nasz parafianin prof. Grzegorz Łęcicki opublikował monografię „Widmo prawdy – projekcja fałszu. Ekranowa indoktrynacja, manipulacja  i propaganda  na przykładzie fabularnych oraz serialowych obrazów wojny, okupacji  i stalinizmu w kinematografii polskiej 1944-2019”wydaną przezWydawnictwo Naukowe   UKSW. Książka będzie przedmiotem dyskusji w programie „Rozmowy niedokończone” na antenie Radia Maryja i telewizji Trwam w poniedziałek o godz. 18.15.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Pięknej Miłości na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

Schola Nutki Pięknej Miłości serdecznie zaprasza 17.01.2021r na przedstawienie jasełkowe. Przedstawienie będzie miało miejsce w Kaplicy Domu Parafialnego. Start o godzinie 14:00

Komentarze są zamknięte.