Ogłoszenia – XXIII Niedziela Zwykła.Wrzesień, podobnie jak sierpień, przemierzamy z Maryją. W najbliższy wtorek, 8 września, jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Polecając Bożej Opatrzności, za przyczyną i wstawiennictwem Matki Bożej, przyszłoroczne plony, pamiętajmy, że i my jesteśmy „uprawną rolą”, na którą pada ziarno słowa Bożego. Jaki ono wydaje w moim życiu owoc – oto pytanie, jakie w kontekście tego święta warto sobie samemu postawić.

Dzisiaj o godz. 17.30 Nieszpory o Najświętszym Sakramencie.

W poniedziałek pierwsza konferencja dla narzeczonych.

We wtorek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła z modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie.

We wtorek o godz. 19 w Domu parafialnym spotkanie formacyjne zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Effata” zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne w najbliższy wtorek po Mszy Świętej wieczornej w sali nr 2 Domu parafialnego. Zapraszamy do naszej wspólnoty nowe osoby, zwłaszcza parafian, którzy szukają głębszego doświadczenia Boga i pragną wejść na drogę formacji duchowej i intelektualnej, aby świadomie i odpowiedzialnie przeżywać swoje chrześcijańskie życie. Zachęcamy do osobistego kontaktu z ks. Marcinem Kowalskim.

Jutro po Mszy św. wieczornej w ramach peregrynacji zapraszamy do przyjęcia obrazu naszej Patronki mieszkańców bloku ul. Wittiga 2.

Parafialna wspólnota Ruchu Światło-Życie (Oaza) Zaprasza młodzież na spotkania w każdy PIĄTEK

Godz. 18:00 Msza święta i  spotkanie w salce nr 1 w domu parafialnego. Serdecznie Zapraszamy .

Trwają zapisy na I rok przygotowań do sakramentu bierzmowania. Deklarację zgłoszeniową kandydata będzie można podjąć ze strony internetowej i złożyć w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

Kandydaci II roku przygotowań mają spotkanie za tydzień w niedzielę po Mszy św. wieczornej w Domu parafialnym.

W niedzielę 13 września w naszej parafii odbędzie się projekcja filmu OSTATNIE WEZWANIE . To film o przesłaniu Matki Bożej na dzisiejsze czasy. Podczas każdej mszy krótkie świadectwo współorganizatora wydarzenia „Różaniec do Granic” i „Polski pod Krzyżem”. Projekcja odbędzie się o godz. 19.00 (po ostatniej mszy). Tuż po projekcji filmu adoracja Najświętszego Sakramentu wraz z aktem zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, Królowej Polski. Przez całą niedzielę po każdej mszy świętej będzie można nabyć za dobrowolną ofiarą film „Ostatnie Wezwanie” i pozostałe filmy.

Za tydzień w niedzielę o godz. 17 nabożeństwo fatimskie z różańcem pokutnym i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę od Mszy Świętej porannej ok. godz. 8 do 18 i w nocy z czwartku na piątek. Podczas adoracji trwamy na modlitwie w ciszy.

Spowiadamy w tygodniu od godz. 18, a w niedzielę podczas Mszy św. w kaplicy św. Michała Archanioła, w przedsionku chóru.

Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę ze szczególną dedykacją dla Seniorów w terminie od 21 do 22 września 2020 r. Zgodnie z programem pielgrzymki m.in. odwiedzimy miejscowości kultu trzech największych polskich świętych XX i XXI w. Koszt to 210 zł przy zgłoszeniu 50 osób. Więcej informacji u Księdza Marcina Kowalskiego w zakrystii.

Komentarze są zamknięte.