Ogłoszenia – VI Niedziela Zwykła.Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania  i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy spotkali się z nami w ramach wizyty duszpasterskiej – kolędy. Dziękujemy za modlitwę, domowe ołtarze, śpiew kolęd , życzliwe słowa, rzetelne sugestie i troskę o dobro naszej wspólnoty i kościoła.

Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na chorych objętych opieką „Caritas” naszej Diecezji.   O godz. 17.30 Nieszpory Niedzielne.

W poniedziałek rozpoczynamy cykl katechez dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Sala nr 1 Domu parafialnego, godz. 19.

We wtorek o godz. 19 spotkanie wspólnoty Rycerzy św. Michała Archanioła.

W środę naszym parafialnym zwyczajem wieczorną Mszę Świętą poprzedzimy Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, zwłaszcza czcicieli Matki Najświętszej, która poprzez swoje orędownictwo wyprasza u Bożego tronu potrzebne łaski.

W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. o godz. 15. Sakrament pokuty od godz. 16.

W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. Święto to jest przede wszystkim okazją do wyrażenia czci Świętemu Piotrowi i każdemu jego następcy, którzy zgodnie z wolą Chrystusa zostali postawieni jako pasterze całego Kościoła powszechnego. Pamiętajmy w naszych modlitwach o papieżu Franciszku.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę w ciągu dnia i w nocy z czwartku na piątek. Prosimy o zgłoszenia osób, które mogą zapewnić obecność na adoracji w dogodnym dla siebie terminie.

Tworzymy kolejną grupę w ramach ruchu duchowości małżeńskiej Equipes Notre-Dame. Zapraszamy chętne małżeństwa i narzeczonych, którzy w najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Prosimy o kontakt w zakrystii lub e-mailem.

Caritas diecezji zachęca wiernych do przekazywania 1% podatku na cele statutowe. Pomocne informacje znajdują się na ulotkach wyłożonych na stolikach.

Caritas informuje, iż dnia 22-02-20 w sobotę w godz. 9-12 wydawana będzie żywność z Programu Fead.

Idziemy

Komentarze są zamknięte.