Ogłoszenia – XXVI Niedziela Zwykła.* Dziś o godz. 17.30 Nieszpory niedzielne.

* We wtorek rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas umocnienia wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny – Nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.15.

* W środę o 17.30 spotkanie scholi Nutki Pięknej Miłości; zapraszamy do sali nr 3 Domu Parafialnego.

* Chór parafialny Tempus Gloriae wznawia działalność po wakacjach. Na pierwszą próbę zapraszamy do Domu Parafialnego w czwartek na 20.30 do sali nr 3. Mile widziane nowe osoby, pragnące dołączyć do chóru.

* W I piątek spowiedź od 16.

* W I sobotę o 16 spotkanie Kół Żywego Różańca w Domu Parafialnym.

* Intencje mszalne na rok 2020 prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej.

* Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę w ciągu dnia i w nocy z czwartku na piątek. Prosimy o zgłoszenia osób, które mogą zapewnić obecność na adoracji w dogodnym dla siebie terminie.

* Zapraszamy na Jerycho Różańcowe od 6 października 2019 r. (niedziela) po Mszy Świętej wieczornej do 12 października 2019 r. (sobota) do 18.

* 7 października w dniu Matki Bożej Różańcowej po Mszy o 18 rozpoczniemy peregrynację obrazz wizerunkiem naszej Patronki Matki Pięknej Miłości do rodzin naszej parafii. Prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii osoby, która w danym bloku koordynowałaby rodziny pragnące włączyć się w ten czas szczególnej łaski nawiedzenia. Rozpoczniemy od bloku z ul. Nagodziców2, następnie ul.Nagodziców4.

* Katechezy dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa rozpoczną się w poniedziałek 7 października o 19 w sali nr 1 Domu parafialnego.

* Spotkanie dla rodziców młodzieży rozpoczynającej w tym roku przygotowania do Bierzmowania 30 września o 19.00 w kościele.

* Oaza zaprasza dziś do zaaranżowanej przez siebie Kawiarenki pod Arkadami Domu Parafialnego Po Mszach, począwszy od 9.00, będzie można się spotkać przy dobrej kawie i domowych wypiekach. Wpływy z akcji zasilą fundusz rekolekcji formacyjnych młodzieży.

* Spotkanie ceremoniarzy, lektorów i ministrantów 5 października o 10:00 w salce Domu Parafialnego.

* Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. Sekret PompejankiKto mógł pomyśleć, że stary obraz kupiony za trzy franki i przywieziony na wozie z obornikiem wybrała Opatrzność na środek zbawienia dla tak wielu ludzi?

* W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Jerzego Wyszomirskiego. Wieczny odpoczynek

Drogich jubilatów i solenizantów naszej parafii zapewniamy o serdecznej pamięci i składamy najlepsze życzenia.

Komentarze są zamknięte.