Ogłoszenia – XV Niedziela Zwykła.Pan Jezus wysłał swoich uczniów na pierwszą misję. Wyposażył ich obficie w dary duchowe. Cały Kościół jest wyposażony w te duchowe dary. Możemy z nich owocnie korzystać tylko wtedy, gdy zaufamy Jezusowi.

Dzisiaj  o godz. 17.30 Nieszpory niedzielne.

We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Rycerzy Św. Michała Archanioła w sali Domu parafialnego.

W środę o godz. 18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. zbiorowa-można dołączyć intencję.

piątek od porannej Mszy św. w naszej Parafii będzie peregrynacja relikwii św. Jozafata Kuncewicza biskupa i męczennika. Mszy św. o godz. 18 będzie przewodniczył ks. Stepan Batruch dziekan warszawsko-lubelski Kościoła Greckokatolickiego. Relikwie pozostaną w naszej świątyni do soboty do godz. 17.http://www.pieknamilosc.waw.pl/2018/07/15/peregrynacja-relikwii-sw-jozafata-kuncewicza-biskupa-i-meczennika-20-21-07-2018r/

O godz. 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. Spowiedź od godz. 16.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek, piątek, sobotę w ciągu dnia i w nocy z czwartku na piątek. Prosimy o zgłoszenia osób, które mogą zapewnić obecność na adoracji w dogodnym dla siebie terminie. Jest zainstalowana platforma do podjazdu do kaplicy adoracji.

W okresie wakacyjnym w dni powszednie będziemy spowiadać przed Mszą św.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Effatha, przy naszej parafii, zaprasza na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy pozwalające odnaleźć Jezusa i otrzymać dary Ducha Świętego.

Spotkania rekolekcyjne będą się odbywać raz w tygodniu. Rozpoczęcie w parafii 2 października, zakończenie 8 grudnia w Katedrze. Szczegóły będą wkrótce zamieszczone na tablicy ogłoszeń.

Zachęcamy do lektury tygodnika „Idziemy”: „Wyrusz z nami” – Co takiego jest w pieszych pielgrzymkach, że corocznie przyciągają tysiące pątników?  „W czym do kościoła?” – Czy do kościoła trzeba się jakoś specjalnie ubierać?

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

16 VII  – Matka Boża z góry Karmel, patronka duchowych synów proroka Eliasza, karmelitów.

Komentarze są zamknięte.