Ogłoszenia – XXIX Niedziela Zwykła.Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Prosimy Pana Boga, aby mogli oni skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom, które wiarę zagubiły albo dotąd Pana Boga nie poznały. To stosowny czas, abyśmy przypomnieli sobie, że do istoty życia Kościoła należy powołanie misyjne. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, dzisiaj także składając ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne.

Nabożeństwo Różańcowe codziennie o godz. 17.15.

Dzisiaj odbywa się zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania nienarodzonych dzieci. Podpisać się pod nim może każdy, kto ukończył 18 rok życia. Potrzebny jest numer PESEL.

O godz. 16 Msza św. dla dzieci i rodziców ze szkoły 314 i 344 przed I Komunią św. Dzieci przynoszą różańce, które zostaną poświęcone.

Podczas Mszy św. o godz. 18 celebracja przyjęcia kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z I roku przygotowań.

W poniedziałek III katecheza w ramach kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii o godz. 19 w Domu parafialnym sala nr 1.

We wtorek spotkanie formacyjne dla rodziców dzieci ze szkoły 314 i 344 przed I Komunią św. w Domu parafialnym o godz. 19.

W środę o godz. 18 Schola „Nutki Pięknej Miłości” zaprasza dzieci (dziewczynki i chłopców) śpiewających i grających na instrumentach na próby scholi do sali nr 3 w Domu parafialnym.

W piątek o godz. 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św.; Spowiedź od godz. 16.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek, piątek, sobotę w ciągu dnia i w nocy z czwartku na piątek.

W dniach 13-19 stycznia nasza Parafia organizuje w Zakopanem – Olczy obóz zimowy. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat. Poza opieką duszpasterską zapewniamy także opiekę wychowawców oraz instruktorów jazdy na nartach i snowboardzie. W planie obozu przewidziane są liczne atrakcje. Koszt wyjazdu wynosi 1150 złotych. Więcej informacji u ks. Mariusza oraz na plakatach.

Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za naszych zmarłych. Przy wyjściu ze świątyni wystawione są kartki, na których możemy wypisać imiona naszych zmarłych, których pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie. Wypełnione kartki można przynieść do zakrystii lub kancelarii. Intencje Wypominków rocznych wymieniamy w niedziele kwadrans przed Mszą o 913.  Mszę Gregoriańską z intencją zbiorową za zmarłych sprawujemy przez cały listopad o 18.

Zachęcamy do lektury tygodnika „Idziemy”: „Dołącz do nas” – Jak możemy pomóc misjom? „Z Dziedzińca Pogan na Dziedziniec Dialogu” – Co ma wspólnego biblijny Dziedziniec Pogan z warszawskim Dziedzińcem Dialogu?

Komentarze są zamknięte.