Ogłoszenia – XXVII Niedziela Zwykła.Dzisiaj, już po raz 17 obchodzimy w całym kraju Dzień Papieski. To wspaniała okazja, aby zagłębić się w nauczanie naszego wielkiego Rodaka – Świętego Jana Pawła II.                          

Możemy również dołożyć swoją „cegiełkę” do budowy żywego pomnika Jana Pawła II, materialnie wspierając zdolną, lecz ubogą młodzież. „Bóg zapłać” za składane ofiary.

 

Dzisiaj i w każdy dzień tygodnia o godz. 17.15 Nabożeństwo Różańcowe.                                                               

Ofiary na tacę są przeznaczone na Dom św. Siostry Faustyny.

Po Mszy św. o godz. 18 rozpoczniemy w kaplicy adoracji Jerycho Różańcowe, które trwać będzie do 14 października. Zapraszamy wszystkich do włączenia się do modlitwy.

 

W poniedziałek w kaplicy domu parafialnego o godz. 19 spotkanie kandydatów z II roku przygotowań do Bierzmowania.

Kolejna seria spotkań w ramach kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii rozpocznie się w poniedziałek o godz. 19 w Domu parafialnym sala nr 1.

 

W środę o godz. 18 Schola „Nutki Pięknej Miłości” zaprasza dzieci (dziewczynki i chłopców) śpiewających i grających na instrumentach na próby scholi do sali nr 3 w Domu parafialnym.

 

W piątek o godz. 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św.;  możliwość Spowiedzi od godz. 16.

O godz. 19 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z Różańcem pokutnym, błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i procesją światła – prosimy przynieść świece.

 

W niedzielę za tydzień o godz. 16 Msza św. dla dzieci przed I Komunią Św. ze szkoły 355 z obrzędem poświęcenia Różańców.

 

W dniach 13-19 stycznia nasza Parafia organizuje w Zakopanem – Olczy obóz zimowy. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat. Poza opieką duszpasterską zapewniamy także opiekę wychowawców oraz instruktorów jazdy na nartach i snowboardzie. W planie obozu przewidziane są liczne atrakcje. Koszt wyjazdu wynosi 1150 złotych. Więcej informacji u ks. Mariusza oraz na plakatach.

 

Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za naszych zmarłych. Przy wyjściu ze świątyni wystawione są kartki, na których możemy wypisać imiona naszych zmarłych, których pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie. Wypełnione kartki można przynieść do zakrystii lub kancelarii. Intencje Wypominków rocznych wymieniamy w niedziele kwadrans przed Mszą o 913.  Mszę Gregoriańską z intencją zbiorową za zmarłych sprawujemy przez cały listopad o 18.

 

Zachęcamy do lektury tygodnika „Idziemy”: „Dzień Młodości” – do czego zobowiązuje nas Dzień Papieski? „Korony od Niepokalanej” – film „Dwie korony” o św. Maksymilianie, założycielu Niepokalanowa i męczenniku z Auschwitz.

 

 

Komentarze są zamknięte.