Ogłoszenia – XI Niedziela Zwykła.Dzisiaj homilie głosi ks. Piotr Prusakiewicz michalita przygotowując nasza wspólnotę do Nawiedzenia figury Św. Michała Archanioła. Peregrynacja rozpocznie się jutro o godz. 17.30 i zakończy w środę Msza św. o godz. 18. Program nawiedzenia jest na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii.

Dzisiaj i przez oktawę Bożego Ciała litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa odmawiamy podczas nieszporów Eucharystycznych o godz. 17.30. Po Mszy św. zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

Dzisiaj i 25 czerwca po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.

W poniedziałek nabożeństwo pokutne ze spowiedzią dla kandydatów z II roku przygotowań do Bierzmowania w kościele o godz.19.

W czwartek J.E ks. Biskup Marek Solarczyk udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży podczas Mszy św. o godz. 19.                        

Na zakończenie oktawy Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 18 obrzęd pobłogosławienia wianków z kwiatów i ziół.                                                             

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 8 Msza św. na zakończenie roku szkolnego-zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców.

O godz. 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św.; możliwość Spowiedzi od godz. 16. Z racji uroczystości w piątek nie będzie obowiązywał post od potraw mięsnych.

W sobotę dzień odpustu w naszej parafii. Uroczystą Mszę św. o godz. 18 odprawi o. Jakub Barczentewicz, pasjonista – prymicjant, posługujący w naszej parafii. Zapraszamy do modlitwy wszystkie wspólnoty parafialne, dla których będzie to podsumowanie rocznej formacji.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek, piątek, sobotę i w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy do zgłoszenia osoby, które mogą systematycznie uczestniczyć w adoracji o dogodnej dla siebie porze.                                    

Organizujemy parafialną pielgrzymkę do Włoch. W programie Rzym, Asyż, Padwa, Monte Cassino, San Giovanni Rotondo, Gargano, Rawenna. Wyjazd 10 dniowy, autokarem w terminie od 5 do 14 października. Koszt 2700zł. + 55euro. Trwają zapisy. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii. Bliższe informacje i zapisy u ks. Marcina.

Komentarze są zamknięte.