Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego.Dziś przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego. Śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa przekonują nas o tym, że Bóg jest miłosierną miłością. Ojciec Święty Franciszek mówi, że imieniem Boga jest miłosierdzie. Jakże nie dziękować za wielki dar miłosierdzia, za łaskę sakramentu pokuty. Jako Kościół, napełnieni paschalną radością, mamy głosić miłosierdzie Boga, objawione w Jezusie Chrystusie.

Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego, ofiary na tacę przeznaczone na dzieła charytatywne Caritas w naszej Diecezji.

W godzinie Miłosierdzia – o 15 Msza św. w intencji Parafian.

O godz. 18 celebracja Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z I roku przygotowań.

Dzisiaj o godz. 19 w Domu parafialnym spotkanie organizacyjne przed festynem „W gościnie u Matki Pięknej Miłości”-zapraszamy przedstawicieli wspólnot i wszystkich chętnych do pomocy.

W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z II roku przygotowań o 19 w kościele. W przyszłą niedzielę podczas wieczornej Mszy św. celebracja Wyboru Patrona Sakramentu Bierzmowania dla tej grupy.

We wtorek w naszej wspólnocie parafialnej XIII rocznica konsekracji kościoła. Uroczystej Mszy św. i procesji będzie przewodniczył ks. Mariusz Czyżewski – nasz parafianin. Zapraszamy wszystkich na godz. 18.

W środę o godz. 19 spotkanie wspólnoty małżeństw niesakramentalnych.

W czwartek 27 kwietnia o godz. 17.10 w katedrze Warszawsko-Praskiej z inicjatywy Rycerzy Jana Pawła II odbędzie się spotkanie z cyklu „Męski Wieczór”; prowadzącym będzie ks.Piotr Pawlukiewicz.  

W niedzielę 7 maja o godz. 19 rozpoczniemy kolejne Jerycho Różańcowe w naszej parafii. Nieustanna Modlitwa będzie trwać do 12 maja w piątek o godz. 18. Serdecznie zachęcamy do udziału.

Zachęcamy do lektury tygodnika „Idziemy”: „Iskra nadziei” – Czym jest zapowiadana w „Dzienniczku” s. Faustyny iskra, która ma przygotować świat na najważniejsze? „Jak zmartwychwstałem” – przejmująca opowieść o aktorze nazywanym Moherem z Amsterdamu.

Komentarze są zamknięte.