Ogłoszenia – I Niedziela Wielkiego Postu.„Rozpoczynający się okres Wielkiego Postu jest okazją do bardziej intensywnej modlitwy i wielkodusznej pokuty dla ubłagania Boga o łaskę nawrócenia serc i dar pokoju w sprawiedliwości dla wszystkich ludzi. Zwracam się do wszystkich wiernych , by czas przygotowania do świąt wielkanocnych poświęcili modlitwie o pokój i spełnianiu czynów braterskiej solidarności wobec ludzi cierpiących”. Św. Jan Paweł II

Dzisiaj o godz. 16 Msza św. dla dzieci ze szkoły 355 przygotowująca do I Komunii Św.

O godz. 17.15 nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które głosi ks. prof. Janusz Strojny i procesja Eucharystyczna.

W poniedziałek w kaplicy Domu Parafialnego o godz. 19 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z I roku przygotowań.  Kandydaci z II roku przygotowań spotykają się w poniedziałek 13 marca o godz. 19.

We wtorek we Mszy św. wieczornej uczestniczy wspólnota Razem w Drodze; potem spotkanie w sali nr 1.

Msza w intencjach Odnowy w Duchu Świętym – Effatha i adoracja z Modlitwą o uzdrowienie we wtorek o godz. 18. Przewidywane zakończenie o 21.

W środę katecheza dla dorosłych o godz. 19.

W czwartek możliwość Spowiedzi w kaplicy Adoracji od godz. 19 do 21.

W piątek możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty od godz. 16.

W piątki Wielkiego Postu – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16.30, dla młodzieży o godz. 19 w kaplicy Domu parafialnego i dla dorosłych o godz. 17.15.

W niedzielę za tydzień zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad Gentes.

O godz. 16 Msza św. dla Osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek, piątek, sobotę i w nocy z czwartku na piątek. Zapraszamy do zgłoszenia osoby, które mogą systematycznie uczestniczyć w adoracji o dogodnej dla siebie porze.

Zachęcamy do lektury tygodnika Idziemy: „Błogosławieni ubodzy w duchu” – czy według Chrystusa ubóstwo jest warunkiem zbawienia?. „Odwaga to za mało” – o księdzu, który uratował kilka zabytkowych cerkwi w Bieszczadach.

Komentarze są zamknięte.