Ogłoszenia – XIII Niedziela Zwykła.Dzisiaj o godz. 16.45 w kaplicy Domu Parafialnego spotkanie wyjeżdżających na ŚDM zapisanych do naszej grupy parafialnej.

O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

O godz. 19 zapraszamy na koncert organowy „Solo i w Duecie” Emilii i Jerzego Dziubińskich; w programie m.in.: J.S.Bach, L.V.Beethoven, F.Mendelsohn-Bartholdy, M.Sawa.

Od godz. 18 rozpoczniemy w naszej parafii Jerycho Różańcowe – nieustanną modlitwę na różańcu przed Najświętszym Sakramentem. Czuwanie w kaplicy będzie trwać do soboty 2 lipca; podejmiemy następujące intencje: wynagrodzenie NMP za wszystkie grzechy; za naszą parafię; za naszą Ojczyznę. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Poza godzinami nabożeństw w kościele wejście na adorację od kaplicy z prawej strony kościoła.

W środę świętować będziemy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na wspólną modlitwę na Mszach Świętych o godz. 718 w intencji całego Kościoła, papieża, a także nas samych, byśmy stawali się apostołami Chrystusa. Zbierana w tym dniu taca jest przeznaczona na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Świętej.

W I piątek spowiedź od godz. 17.

W sobotę o godz. 16 spotkanie dla wszystkich kół Żywego Różańca; o godz. 17 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP.

W niedzielę spotkanie rodzin goszczących Pielgrzymów ŚDM z Francji i USA w Kaplicy Domu Parafialnego o godzinie 16.45.

Księgarnia Katolicka poleca najnowszą książkę O. Badeniego: „Mistyk w kąpieli” o działaniu Ducha Św. w codzienności.

Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, chcemy życzyć bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku. A tych, którzy w naszej wspólnocie będą spędzać czas wolny, serdecznie pozdrawiamy.

 

Komentarze są zamknięte.