Ogłoszenia – XII Niedziela Zwykła.„Kim dla mnie jest Jezus Chrystus?” − to pytanie trzeba nam zadawać nieustannie i całym życiem odpowiadać, że jest On naszym Panem, Mistrzem i Mesjaszem. Prośmy o potrzebne dary i siłę, by nasza odpowiedź była naprawdę wiarygodna.

Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa modlimy się po Mszy św. wieczornej.

O godz. 19 w Domu parafialnym autorka książek Małgorzata Nawrocka wygłosi konferencję dla rodziców „Dziecko w świecie mediów, zabawek i idoli”.

Dzisiaj i w pozostałe niedziele czerwca po każdej Mszy św. błogosławieństwo dla kierowców i poświęcenie pojazdów. Kierowców prosimy o wjazd przed kościół od ul. Ćmielowskiej i wyjazd w kierunku ul. Botewa.

Po Mszy świętej odbywa się w naszej diecezji zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

W czwartek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Spowiedź na rozpoczęcie wakacji od godz. 17. Msza św. o godz. 18. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.

Po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie czerwcowym odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach edukacji medialnej. Znana nam pani dr Magdalena Butkiewicz z UKSW przedstawi fakty i mity dotyczące komunikacji niewerbalnej.

W piątek uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Jedyny Święty, którego ziemskie narodziny czcimy w liturgii. Przez jego wstawiennictwo pragniemy modlić się o łaskę bycia wiarygodnym świadkiem Jezusa Chrystusa. Zapraszamy do udziału w Eucharystii o godz. 18 na zakończenie roku formacji dla wspólnot naszej parafii. Zapraszamy wszystkie wspólnoty. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę o godz. 17 spotkanie dla wspólnoty Adorującej Najświętszy Sakrament.

W Niedzielę od godz. 18 rozpoczniemy w naszej parafii Jerycho Różańcowe – nieustanną modlitwę na różańcu przed Najświętszym Sakramentem. Czuwanie będzie trwać do soboty 2 lipca; podejmiemy następujące intencje: wynagrodzenie NMP za wszystkie grzechy; za naszą parafię; za naszą Ojczyznę. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Spotkanie wyjeżdżających na ŚDM zapisanych do naszej grupy parafialnej w kaplicy Domu Parafialnego o godz. 16.45.

Księgarnia Katolicka nawiązała współpracę z wydawnictwem W drodze. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pełniej poznać dominikańska duchowość O. Jana Góry, czy Adama Szustaka do zapoznania się z bogatszą ofertą.

Komentarze są zamknięte.