Ogłoszenia – XI Niedziela Zwykła.



Święty Łukasz Ewangelista nazywany jest piewcą Bożego miłosierdzia. W wielu miejscach swojej Ewangelii przedstawia ten przymiot Pana Boga. Ufając w nieskończone miłosierdzie Boże, nie bójmy się do niego zbliżać – korzystajmy z tej łaski jak najczęściej. Objawia się ona zwłaszcza w sakramencie Spowiedzi świętej.

Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe. W tygodniu litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa modlimy się po Mszy św. wieczornej.

Spotkanie Rodzin Goszczących Pielgrzymów ŚDM w Kaplicy Domu Parafialnego o godzinie 16.45.

Dzisiaj i w pozostałe niedziele czerwca po każdej Mszy św. błogosławieństwo dla kierowców i poświęcenie pojazdów. Kierowców prosimy o wjazd przed kościół od ul. Ćmielowskiej i wyjazd w kierunku ul. Botewa.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z różańcem pokutnym, indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem i procesją światła.

Również po Mszy św. spotkanie Rycerzy Św. Michała Archanioła pod Arkadami sala nr 3.

We wtorek o godz. 19 w kościele nabożeństwo pokutne ze spowiedzią dla kandydatów do Bierzmowania. Zachęcamy do spowiedzi także rodziców i świadków Bierzmowania.

W czwartek 16 czerwca o godz. 19, J.E.ks.Bp Marek Solarczyk udzieli sakramentu Bierzmowania 79 kandydatom spośród młodzieży naszej parafii.

Jest jeszcze możliwość zapisu na pielgrzymkę na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Wyjazd w terminie 26 lipca – 1 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina w zakrystii po Mszach Świętych lub kancelarii w czwartki i piątki. Kontakt telefoniczny i e-mailowy na stronie internetowej.

Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim naszym Parafianom, którzy podjęli trud przygotowania tegorocznego II Festynu „W gościnie u Matki Pięknej Miłości”. Jedną z inicjatyw realizowanych podczas festynu była prośba o wypełnienie ankiety o parafii. Wszystkim, którzy tę ankietę wypełnili dziękujemy za troskę o dobro wspólne. By i inni mieli tę szansę, informujemy, że formularze ankiety są na stolikach pod chórem i tam też można je potem składać do następnej niedzieli włącznie.

Zakończenie roku szkolnego i formacyjnego. Spowiedź na rozpoczęcie wakacji 23 czerwca (czwartek) od godz. 17. Msza św. na zakończenie roku szkolnego 23 czerwca o godzinie 18. Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.

Uroczysta celebracja zakończenia roku formacji dla wszystkich wspólnot naszej parafii dnia 24 czerwca o godz. 18. Zapraszamy wszystkie wspólnoty.

Ostatnie spotkanie w ramach edukacji medialnej 23 czerwca w przyszły czwartek dr Magdalena Butkiewicz podejmie temat – „Komunikacja niewerbalna. Fakty i mity”.

Komentarze są zamknięte.