Ogłoszenia – X Niedziela Zwykła.„Wielki prorok powstał wśród nas i Bóg łaskawie nawiedził lud swój” – tak komentowano fakt wskrzeszenia młodzieńca z Nain czy inne cuda dokonywane przez Pana Jezusa. Dziś również Pan Jezus chce przychodzić do nas ze swoją uzdrawiającą mocą i łaską. Czyni to przede wszystkim przez sakramenty, zwłaszcza w Eucharystii, kiedy staje się dla nas pokarmem na życie wieczne. Pozwólmy Panu Bogu działać w nas i przez nas. Korzystajmy z Jego darów jak najowocniej i jak najczęściej.

Dzisiaj zapraszamy na całodzienny festyn parafialny „W gościnie u Matki Pięknej Miłości”. W programie w sferze duchowej: pogotowie modlitewne, modlitwa wstawiennicza; punkt informacyjny naszej parafii z możliwością wypełnienia anonimowej ankiety o parafii; w wymiarze doczesnym: kiermasze: książek katolickich, filmów religijnych na DVD, rękodzieła oraz kawy i herbaty z Afryki, gry i zabawy sportowe, występy artystyczne, m.in. naszych parafialnych chórów, wystawa fotograficzna, smakołyki, ciasta i napoje.

O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe z procesją Eucharystyczną.

W tygodniu litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa modlimy się po Mszy św. wieczornej.

Dzisiaj w kościołach w Polsce odbywa się zbiórka do puszek z okazji Święta Dziękczynienia na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Wilanowie.

Przygotowanie do Bierzmowania: spotkanie Kandydatów z I roku (kl. III gimnazjum) jutro o 19 w kaplicy Domu Parafialnego. Odprawa liturgiczna dla kandydatów z II roku (kl. ponadgimnazjalne) w czwartek (9 czerwca) o 19 w kościele.

We wtorek po Mszy św. wieczornej w Sali nr 3 Pod Arkadami zapraszamy na spotkanie narzeczonych Razem w Drodze.

W piątek katecheza przed Chrztem Św. dla rodziców i chrzestnych o godz. 19 w kaplicy Domu Parafialnego.

W najbliższą niedzielę o godz. 13 Prymicyjną Mszę Świętą odprawi nasz Parafianin ks. Rafał Główczyński Salwatorianin.

Spotkanie Rodzin Goszczących Pielgrzymów ŚDM odbędzie się w niedzielę 12 czerwca w Kaplicy Domu Parafialnego o godz. 16.45.

Jest jeszcze możliwość zapisu na pielgrzymkę na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Wyjazd w terminie 26 lipca – 1 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Marcina w zakrystii po Mszach Świętych lub kancelarii w czwartki i piątki. Kontakt telefoniczny i e-mailowy na stronie internetowej.

W Księgarni Katolickiej trwa wyprzedaż srebrnych różańców na palec.  Do nabycia również Ewangelia z komentarzem. Rabat 50%.

Za tydzień i w kolejne niedziele czerwca poświecenie pojazdów po każdej Mszy św. Kierowców prosimy o wjazd przed kościół od ulicy Ćmielowskiej i wyjazd w kierunku ul. Botewa.

Komentarze są zamknięte.