Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego.Dzisiejszą Niedzielę nazywamy Niedzielą Miłosierdzia Bożego. O ten tytuł prosił Pan Jezus za pośrednictwem Św. Siostry Faustyny. Ustanowił ten dzień w 2000 roku Święty Jan Paweł II. Od kilku lat Niedziela ta rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy wszystkich chętnych do zaangażowania się w działalność naszego Parafialnego Zespołu Caritas.

Dzisiaj o godz. 15 zapraszamy na Mszę św. w intencji Parafian. Eucharystię rozpoczniemy koronką do Bożego Miłosierdzia.

Podczas Mszy św. o godzinie 18 Celebracja Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych przez Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z I roku przygotowań (klasy III gimnazjum). Kandydaci przynoszą ze sobą świece.

Jutro przypada przeniesiona z 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Msze Święte o godz. 7, 10, 1820. Podczas Mszy św. będzie można podjąć dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego.

We wtorek po Mszy św. o godz. 18 zapraszamy do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy w Duchu Św.,. spotkania będą odbywać się we wtorki.

W piątek o godz. 19 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych z naszej parafii.

Zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem : w środę, czwartek, piątek, sobotę w ciągu dnia i w nocy z czwartku na piątek. W dniach adoracji wejście do kościoła od kaplicy Adoracji.

Zainteresowanych wyjazdem na XXXI Światowe Dni Młodzieży w Krakowie pod przewodnictwem papieża Franciszka zapraszamy na spotkanie informacyjne 10 kwietnia (niedziela) o godzinie 16.45 w kaplicy Domu Parafialnego. Wyjazd będzie przeznaczony dla pielgrzymów w wieku 18-35 lat; osoby w wieku 14-17 będą mogły wziąć udział z pełnoletnim opiekunem.

Komentarze są zamknięte.