XXXII Niedziela zwykła – 8 listopada 2015 r.Dzisiaj – Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Syrii; ofiary możemy składać do puszek.

O godz. 14 zapraszamy na koncert „W miłosierdziu nadzieja” w wykonaniu chóru i orkiestry kameralnej pod dyrekcją kompozytora Pawła Bębenka. Koncert wieńczy warsztaty muzyczne nad którymi patronowała nasza parafia.

Nabożeństwo popołudniowe – Nieszpory za zmarłych o godz. 17.30.

Po Mszy św. o godz.18. Koncert Chóru Epifania W programie utwory kompozytorów: Orlanda di Lasso, Palestriny, Mikołaja Gomółki i innych.

W poniedziałek zapraszamy narzeczonych i małżonków do Poradni Życia Rodzinnego – Dom Parafialny w godz. 18 – 20.

We wtorek Spotkanie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Effata po Mszy wieczornej.

W środę.97 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msza św. o godz. 7, 10  i  18 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie – Msza Święta dziękczynno-błagalna w intencji naszej Ojczyzny i koncert p.t. „Ta, co nie zginęła” w wykonaniu artystów scen warszawskich i Zespołu Poetycko-Muzycznego „Kantata”; zaprasza Stowarzyszenie Seniorzy Białołęki.

Schola Nutki Pięknej Miłości zaprasza chętne dzieci śpiewające  a także  grające na instrumentach. Próby scholii w środę o godz.18 i w sobotę o godz. 10.

W czwartek próba chóru parafialnego o godz. 20.30.

W środę, czwartek, piątek, sobotę i w nocy z czwartku na piątek zapraszamy na modlitwę przed Najświętszym Sakramentem. W dniach adoracji wejście do kościoła od kaplicy Adoracji.

W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00Msza z formularza o Miłosierdziu Bożym.

Po wieczornej Mszy św. spotkanie formacyjne Chorągwi Rycerzy Zakonu Jana Pawła II. Zakon zaprasza mężczyzn do udziału w pielgrzymce do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie w sobotę 21 listopada; informacja w zakrystii.

Spotkanie modlitewne oazy o godz. 19.

Za tydzień Rekolekcje parafialne. Pierwsza Msza św. rekolekcyjna z Hymnem do Ducha Św. w sobotę o godz. 18. Konferencje prowadzi o. Remigiusz Recław – jezuita z zespołem ewangelizacyjnym Porządek nabożeństw: Niedziela wg stałego porządku; po wieczornej Mszy św. koncert z myślą o młodzieży. Poniedziałek i wtorek godziny Mszy św. rekolekcyjnej: 10, 18, 20. Rekolekcje będą przygotowaniem do przeżycia Adwentu i świąt Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do licznego udziału wszystkich Parafian.

Karty do modlitwy wypominkowej za zmarłych są dostępne na stolikach przy kruchcie. Wypełnione karty można dostarczać do zakrystii i kancelarii.

Zachęcamy do nabywania dwumiesięcznika „Któż jak Bóg” podejmującego tematy o Aniołach i życiu duchowym. Pismo rozprowadzają pod chórem Rycerze Św. Michała Archanioła.

Księgarnia Katolicka w tym tygodniu poleca książki: „Pułapka Bioenergoterapii” –  Jaką mamy pewność, że choroba, która zniknęła po wizycie u „uzdrawiacza”   nie wróci ze zdwojoną siłą?  ”Objawienia Maryi przeciw mocy Szatana” – Matka Boża z nami, dla nas, i za nas stawia czoła Szatanowi.  Zapraszamy również do skosztowania Bożych Krówek-cukierków z cytatami świętych.

Wolontariusze ŚDM pragną zaprosić osoby uzdolnione cukierniczo do współpracy w pozyskaniu środków na organizację pobytu pielgrzymów ŚDM w naszej parafii.

W przyszłą niedzielę (15 listopada) będzie można zgłosić wolontariuszom chęć przygotowania ciast i innych wypieków na niedzielę 22 listopada.

Za dwa tygodnie (22 listopada) ofiarowane wypieki wolontariusze rozprowadzą wraz z gorącą herbatą w Domu Parafialnym.

Za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na diecezjalną organizację Światowych Dni Młodzieży.

Komentarze są zamknięte.