XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2015 r.Dzisiaj  Poświęcenie pojazdów po każdej Mszy św. Kierowców prosimy o wjazd przed kościół od ulicy Ćmielowskiej i wyjazd w kierunku ul. Botewa.

O godz. 13 Msza św. dziękczynna kapłanów posługujących w naszej parafii w rocznicę święceń prezbiteratu. Do modlitwy zapraszamy również parafian przeżywających Jubileusz 40-sto lecia urodzin, aby wraz z księżmi Marcinem i Mariuszem wypraszali potrzebne łaski.

W godz. 14-18 I Festyn „W Gościnie u Matki Pięknej Miłości”. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnotowego umacniania ducha i ciała. Nabożeństwo czerwcowe wyjątkowo po Mszy św. wieczornej.

W poniedziałek  o godz. 19 w Domu Parafialnym spotkanie formacyjne Rycerstwa Św. Michała Archanioła  Zapraszamy wszystkie osoby noszące szkaplerz a także pragnące zapoznać się z duchowością Rycerstwa;  (fragment Pisma Św. do rozważenia:  Iz 54, 4-11).

W sobotę o godz. 1900   Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii udzieli J.E. ks. Bp Marek Solarczyk. Kandydaci przychodzą do kościoła na 1840.

Odprawa liturgiczna przed Bierzmowaniem dla grupy II w poniedziałek 15 czerwca o 1900 w kościele.

Nabożeństwo pokutne i spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania z grupy II, świadków i rodziców w czwartek 18 czerwca o 1900 w kościele.

Za tydzień o godz. 10.15 Rocznica I Komunii Św. dla uczniów kl. VI.

W niedzielę zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

Księgarnia Katolicka  rozprowadza wizerunek naszej Patronki NMP Matki Pięknej Miłości. Przed Kościołem można nabyć obraz oprawiony w ramki – cena, co łaska. Papież Franciszek zachęca nas do codziennej lektury Pisma Świętego. Idąc za jego słowem otrzymaliśmy specjalną ofertę przedsprzedażowa z wyd. Edycja Św. Pawła – Ewangelia z komentarzem opracowanym przez zespól biblistów. Są to egzemplarze  w wersji kieszonkowej do noszenia przy sobie i czytania w każdej wolnej chwili.

Zapraszamy Młodzież gimnazjalną i starszą do wzięcia udziału w IV Diecezjalnym Zlocie Młodzieży. Odbędzie się on na terenie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko-Praskiej przy ul. Mehoffera 2 dnia 20 czerwca 2015 r (sobota) w godz. 10-16 zaś po zakończeniu około godz. 16 odbędzie się dodatkowa część spotkania adresowana dla wolontariuszy i koordynatorów parafialnych ŚDM 2016 i wszystkich chętnych pragnących włączyć się w to dzieło. Koszt udziału 5 złotych. Zapisy w zakrystii.

Zapraszamy rodziny, które chciałyby przyjąć pielgrzymów ŚDM w swoich domach na spotkanie informacyjne 22 czerwca o godz. 19 w domu parafialnym.

Kto chciałby wspierać przygotowania do ŚDM materialnie może wpłacać pieniądze na konto parafii z dopiskiem „Światowe Dni Młodzieży – dni w parafii”. Numer konta jest podany w biuletynie Nasza Parafia i na stronie internetowej parafii.

Komentarze są zamknięte.